... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC apgrozījums 2011. gadā pieaudzis par miljonu

DEAC apgrozījums 2011. gadā pieaudzis par miljonu
31.01.2012 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC 2011. gadā kāpinājis apgrozījumu par vienu miljonu eiro, pārsniedzot 3,3 miljonu atzīmi, kas ir par 43% vairāk nekā 2010. gadā, kad DEAC apgrozījums pārsniedza 2,3 miljonus eiro. DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis norāda, ka sasniegtais rezultāts ir apliecinājums uzņēmuma mērķtiecīgi un aktīvi īstenotajai darbībai eksporta tirgos.


“Straujais apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar aktīvu pakalpojumu eksportu, kas sastāda teju 25%,” precizē Andris Gailītis. Viņš atgādina, ka krīze savulaik pamudināja aktīvi pievērsties ārvalstu tirgu apgūšanai, jo “ja būtu paļāvušies vien uz Latvijas klientiem, tad DEAC tik strauju uzņēmuma attīstību nebūtu piedzīvojis”.

“Jāatzīmē gan, ka 2011.gads iezīmējis pozitīvas tendences arī pašmāju tirgū, DEAC klientu vidū Latvijas lielā un vidējā biznesa pārstāvju izmantotais pakalpojumu apjoms palielinās. Tāpat, aizvien biežāk tiek izvēlēti pakalpojumi, kas būvēti uz virtuālās platformas, tādejādi klienti optimizē IT izmaksas un efektīvāk izmanto iznomātos resursus,” tā par Latvijas IT tirgus tendencēm rezumē Andris Gailītis.

Šis nav pirmais gads, kad DEAC sekmīgi attīstās. Pēdējos gados DEAC apgrozījuma rādītāji pieaug vairāk nekā par 40% gadā. Pēdējo trīs gadu laikā par 35% ir pieaudzis arī klientu skaits - no 1800 līdz 2500 klientiem.

Aizvadītais gads paplašinājis klientu loku no Ziemeļamerikas Kalifornijas štata līdz Austrumiem. Šobrīd DEAC apkalpo vairāk nekā 2500 klientu no 40 pasaules valstīm.

DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs, prognozē, ka eksporta reģioni būtiski nemainīsies, savukārt, pieaugs IT ārpakalpojumu eksporta apjomi.

DEAC pārstāvji regulāri piedalās pasaules vadošajās konferencēs un forumos, kur analizē un prognozē IT nozares attīstību. Eiropas eksperti norāda, ka DEAC ar savu aktīvo darbību ārvalstīs efektīvi veicina uzticību Latvijai kā Eiropas Savienības valstij ar spēcīgu IT potenciālu.

Eiropas vadošie eksperti uzskata, ka DEAC datu centru ģeogrāfiskais novietojums starp Austrumiem un Rietumiem sniedz lieliskas priekšrocības, kas tiek efektīvi izmantotas IT ārpakalpojumu eksportā uz Rietumu valstīm.

Tiešie telekomunikāciju kanāli no Rīgas uz Eiropas un NVS valstu galvaspilsētām, spēj nodrošināt visdažādākās specifiskās prasības. DEAC datu centri stundas laikā spēj nodrošināt terabaitiem lielu diska vietu, neinvestējot finanšu līdzekļus infrastruktūrā. Sekojot pasaules datu centru attīstības tendencēm, DEAC katru gadu ievieš aizvien modernākus infrastruktūras īres pakalpojumus. Uzņēmuma turpmākajos plānos ietilpst eksporta veicināšana un attīstība jaunos reģionos, kā arī pozīciju nostiprināšana Eiropā.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo