... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC apgrozījums pieaudzis par 30%

DEAC apgrozījums pieaudzis par 30%
30.10.2005

DEAC apgrozījums šogad pieaudzis par 30%

Rīga, 30.okt., LETA. Informācijas tehnoloģiju (IT) kompānijas DEAC apgrozījums šā gada deviņos mēnešos, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, pieaudzis par 30%, sasniedzot 550 000 latu, aģentūru LETA informēja DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Gailītis norādīja, ka pieaugumu veido kompānijas sniegtie ārpakalpojumi. Līdz šā gada beigām kompānija plāno sasniegt 700 000 latu apgrozījumu.

DEAC savu darbību šogad raksturo kā ļoti veiksmīgu. Turklāt kompānija paredz, ka aktivitātes ārvalstu tirgos varētu nest augļus nākamajos gados.

Lielu potenciālu Gailītis saskata jaunajos projektos, piemēram, skolu elektroniskajā žurnālā "E-klase" un jaunajos klientu attiecību vadības (CRM - Customer Relations Management) projektos. Kompānija turpina paplašināt sadarbību ar datortehnikas un programmatūras ražotājiem.

Kā ziņots, DEAC apgrozījums pērn pieauga par 40% un bija 586 500 lati. 2003.gadā DEAC apgrozījums bija 418 000 latu.

DEAC pakalpojumus ārpakalpojumu sfērā aktīvi izmanto ārvalstu kompānijas no Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas un ASV.

DEAC (Digitālās ekonomikas attīstības centrs) darbojas kopš 1999.gada. Kompānija piedāvā pazemes datu centra, korporatīvā "Microsoft Exchange" e-pasta un interneta datu pārraides pakalpojumus, kā arī iekārtu izvietošanu pazemes datu centrā, daļēju vai pilnu klienta iekārtu vai programmu apkalpošanu, rezerves kopēšanas pakalpojumus un konsultē izstrādes jautājumos.
 

Lauris Kļaviņš
LETA


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo