... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC datu centrs „Rīga” pulcina pasaules līmeņa IT ekspertus

DEAC datu centrs „Rīga” pulcina pasaules līmeņa IT ekspertus
21.09.2012 | Novērtējums

20. septembrī, Zabbix starptautiskās konferences ietvaros, IT eksperti no dažādām pasaules valstīm, tostarp ASV un Brazīlijas, apmeklēja DEAC datu centru „Rīga”. Nozares profesionāļi interesējās par Baltijas modernākā datu centru infrastruktūras iespējām un ar lielu interesi vēroja Zabbix infrastruktūras monitoringa risinājumus darbībā. DEAC eksperti dalījās pieredzē ar Zabbix risinājumiem, to integrāciju Baltijas lielākā datu centra infrastruktūrā, tai pat laikā, praktiskā meistarklasē atklājot dažādus pielietojuma veidus, ko augstu novērtēja delegācijas pārstāvji.


DEAC datu centri aizvien biežāk nodrošina tikšanās platformu dažādu valstu delegāciju pārstāvjiem, pārliecinoši demonstrējot Latvijas IT potenciālu un nākotnes perspektīvas. DEAC infrastruktūra atbilst augstākajiem starptautiskajiem standartiem, nodrošinot nepārtrauktu iekārtu un ātrgaitas interneta kanālu darbību. Datu centru iespējas un jauda neatstāja vienaldzīgus arī Japānas žurnālistus, kas 11. septembrī apmeklēja datu centru „Rīga”, krietnu pulku Austrijas delegātu, Ukrainas žurnālistu delegāciju un pašmāju vēstniekus, kas valsts nozīmes vizītē ciemojās DEAC.
 
Eiropas tirgū DEAC sevi pozicionē kā uzticamu partneri un reģiona vadošo IT ekspertu. Kopš DEAC aktīvi strādā Eiropas, NVS un ASV reģionos, klientu skaits ir pieaudzis līdz 2500 un klientu ģeogrāfija mērāma 40 pasaules valstīs.
 

Zabbix starptautiskā konference

Zabbix starptautiskā konference

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo