... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC demonstrē pakalpojumu ieviešanas ātrumu starptautiskā mērogā

DEAC demonstrē pakalpojumu ieviešanas ātrumu starptautiskā mērogā
08.03.2015 | Novērtējums

Sekojot klientu pieaugošam pieprasījumam pēc kvalitatīviem un ātriem risinājumiem, Eiropas datu centru operators DEAC cēlis savu pakalpojumu līmeni starptautiskā mērogā. Relatīvi jauns pakalpojumu līmeņa koncepts paredz SUPERĀTRU pakalpojumu ieviešanu uzņēmuma izvērstajā datu pārraides tīklā Eiropā, sniedzot augstu pievienoto vērtību DEAC klientu biznesam.


Attīstot jaunu pakalpojumu kvalitātes līmeni starptautiskā mērogā, tā vērienīga prezentācija ir paredzēta divos nozīmīgos industrijas pasākumos šā gada martā - “CeBIT” un “CloudExpoEurope”, kuri pulcēs IKT (informācijas un komunikāciju tehnoloģiju), datu centru un mākoņskaitļošanas nozares līderus, profesionāļus un interesentus no visas pasaules.

Abu vērienīgo pasākumu apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar DEAC pakalpojumu ieviešanas ātrumu, pārliecinoties par to virtuālajā realitātē, un laimēt vērtīgas balvas.


Ātra pakalpojumu ieviešana datu centru nozarē ir kritiski svarīga, tāpēc DEAC ir mērķtiecīgi paplašinājis savu kompetenču un pakalpojumu loku, lai saviem klientiem piedāvātu spēcīgākus un ērtākus instrumentus ikdienas IT procesu uzraudzībai un uzturēšanai. Šobrīd DEAC klienti pieprasītākos pakalpojumus saņem vien stundas laikā, kas palīdz efektīvāk pārraudzīt ikdienas biznesa procesus.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo