... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC devās uz CeBIT kā pasaules datu centru eksperts

DEAC devās uz CeBIT kā pasaules datu centru eksperts
05.03.2012 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC pasaulē lielākajā un ietekmīgākajā digitālā biznesa izstādē CeBIT prezentēja savu izvērsto datu centru infrastruktūru un stāstīja par galvenajiem iemesliem kādēļ Eirāzijas un Amerikas klienti izvēlas DEAC IT ārpakalpojumus. Hanoverē DEAC nodibināja jaunus kontaktus ar partneriem un potenciālajiem klientiem, kā arī nostiprināja pasaules līmeņa eksperta statusu.


CeBIT norisinājās no 6. līdz 10. martam Vācijas pilsētā Hanoverē. DEAC eksperti konsultēja Latvijas stendā, ko organizēja Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra (LIAA).
 
Stendā pastāvīgi darbojās DEAC eksperti, tai skaitā DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs, Pārdošanas departamenta vadītājs Gundars Kulups, projektu vadītāji Ringolds Rozentals un Janis Gems. Uz izstādi devās arī DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.
 
DEAC piedalīšanās izstādē un diskusijās sniedza iespēju pasaules līmeņa IT ekspertiem saņemt atbildes uz CeBIT galvenām tēmām: „Uzticības vadība” ("Managing Trust - Trust and security in the digital world") pamatjautājumiem. Diskusiju laikā DEAC eksperti dalījās pieredzē, kas dažādu valstu klientiem kā austrumos tā arī rietumos palīdzēja panākt uzticēšanos datu centru pakalpojumiem. DEAC līdzās ar pasaules vadošajiem IT ekspertiem, dalījās pieredzē ar to, kādas ir Ukrainas un citu NVS valstu uzņēmu prasības pēc datu centru pakalpojumiem.
 
DEAC pieredze NVS tirgos noteikti būs interesanta Rietumeiropas datu centru ekspertiem. Savukārt Austrumeiropas vai Āzijas ekspertiem lieti noderēja DEAC veiksmes projektu pieredze strādājot ar Rietumeiropas vai Ziemeļamerikas klientiem.
 
“Mūsu izmaksas ir zemākas nekā Rietumeiropā, bet mūsu speciālistu varēšana, prasmes, radošums un atjautīgums ir ļoti augsts. To atzīmē klienti, kas novērtē iespēju radušās problēmas risināt ar dzīviem un alternatīvas meklējošiem speciālistiem,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.
 
DEAC izstādē demonstrēja savas priekšrocības: izvērsts datu centru tīkls, mākoņskaitļošanas - IT infrastruktūras noma, IT risinājumi biznesa aizsardzībai, standarta un ofšora hostings un daudzi citi pakalpojumi, kuru kvalitātē pārliecinājušies turpat 2500 klienti visā pasaulē.
 
“Strauji augošais pieprasījums pēc DEAC datu centru pakalpojumiem ir apliecinājums tam, ka uzņēmums ir atradis zelta vidusceļu kā vienlīdz būt interesantiem gan, piemēram, Vācijas, gan arī Ukrainas vai Kazahstānas uzņēmumiem,” norādīja DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs.

 Par CeBIT 2012

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC


Projekts „Latvijas IT uzņēmumu eksporta veicināšana Rietumeiropā”

DEAC sadarbībā ar Latvijas IT klasteri īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu „Latvijas IT uzņēmumu eksporta veicināšana Rietumeiropā”, kura mērķis ir veicināt projektā iesaistīto partneru izstrādāto IT nozares produktu eksportu ārvalstīs.

Projekts tiek īstenots 2. darbības programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” apakšaktivitātes 2.3.1.1.1. „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings” ietvaros. Projekta identifikācijas numurs ĀTA/2.3.1.1.1/12/41/004, ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgtā līguma numurs: L-ĀTA-12-1150.

CeBIT pasaules datu centru eksperts DEAC

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo