... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

„DEAC” dubulto IT eksportspēju ar „LGA” un „Swedbank” atbalstu

„DEAC” dubulto IT eksportspēju ar „LGA” un „Swedbank” atbalstu
10.03.2014 | Novērtējums

Aktīvi iesaistoties biznesa videi pieejamo līdzekļu apgūšanā, Eiropas datu centru operators DEAC saņēmis finansējumu datu centru pakalpojumu paplašināšanai vairāku miljonu eiro apmērā, kas, salīdzinot ar pērno periodu, ļāvis kāpināt uzņēmuma apgrozījumu par 64%. Būtisku atspērienu uzņēmumam nodrošinājis SIA „Latvijas Garantiju aģentūra” (LGA) piešķirtais mezanīna aizdevuma finansējums 1 milj. eiro apmērā, kā arī AS „Swedbank” piešķirtie finanšu līdzekļi 1,8 milj. eiro apmērā.


„Swedbank” valdes loceklis, Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Daniils Ruļovs: „DEAC ir labs piemērs tam, kā Latvijā dibināts IT uzņēmums, izmantojot uzņēmumā uzkrāto nozares kompetenci un zināšanas, sadarbībā ar ilgtermiņa finanšu partneriem var kļūt par vienu no straujāk augošajiem eksportējošajiem uzņēmumiem Latvijā. Ņemot vērā IT industrijas pieaugošo nozīmi mūsdienu ekonomikā, ir būtiski, ka arī Latvijā tiek radīti un sekmīgi attīstās šīs nozares uzņēmumi, radot eksportam paredzētus pakalpojumus ar augstu pievienoto vērtību.”

DEAC atzīmē, ka pirms svarīgu soļu speršanas ir jāizvērtē biznesa vides indikatori un jābūt skaidram priekšstatam par nākotnes vīziju.

„Nozarei attīstoties un novērojot stabilu pakalpojumu pieprasījuma pieaugumu pēc datu centru sniegtajiem pakalpojumiem eksporta reģionos, uzņēmums ir veicis pareizu stratēģisku soli, piesaistot investīcijas jaudīgas jaunākās paaudzes tehnoloģiju infrastruktūras izbūvei,” komentē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

LGA direktors Ivars Golsts piebilst, ka „DEAC ir kļuvis par līderi IT ārpakalpojumu sniedzēju vidū un šodien uztur modernāko virtuālās infrastruktūras platformu Latvijā. Saņemot finansējumu datu un tīkla infrastruktūras iegādei, sagaidāms vēl spēcīgāks eksportspējas potenciāls, nostiprinot pozīcijas kā Baltijā, tā arī citos reģionos. Tieši eksportspēja un izaugsme ir priekšnosacījumi, kas ļāvuši uzņēmumam saņemt mezanīna aizdevumu savu plānu īstenošanai.”

Pateicoties infrastruktūras modernizācijai, DEAC komunikāciju operatoru neatkarīgie datu centri Latvijā un uzņēmuma ārvalstu komunikāciju mezgli, tai skaitā Amsterdamā, Frankfurtē un Londonā, savieno vairākas 10 Gbit/s līnijas, nodrošinot klientiem nepārtrauktu piekļuvi datiem ar garantētu ātrumu un iespējami zemāko piekļuves aizturi. Šodien vairāk kā pusi no uzņēmuma apgrozījuma nodrošina eksports. DEAC apkalpo vairāk kā 2500 klientus no 40 pasaules valstīm.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo