... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC "Ecom21" konferencē: procesu nepārtrauktība kā nodrošinājums

DEAC "Ecom21" konferencē: procesu nepārtrauktība kā nodrošinājums
16.11.2012 | Novērtējums

Novembrī Eiropas datu centru operators DEAC piedalījās Baltijas reģiona lielākajā elektroniskās komercijas jautājumiem veltītā konferencē «ECOM21», kas norisinājās Rīgā. Pasākums pulcēja vairāk nekā 20 referentu un 250 dalībnieku no NVS valstīm, kā arī no Eiropas, Amerikas, Izraēlas, Kanādas, Austrālijas un Jaunzēlandes. Līdztekus oficiālajai daļai, pasākums nodrošināja plašas iespējas veidot tiešos uzņēmējdarbības kontaktus.


Foruma organizators Rietumu banka nodrošināja lieliski sagatavotu diskusiju platformu, kas ļāva apspriest aktuālus un praktiskas dabas jautājumus, kur aktīvas diskusijas raisīja . Prezentācijā DEAC akcentēja sniegtās priekšrocības, tostarp, atklājot Eiropas datu centru platformas piedāvātās iespējas, un risinājumus, kas balstīti uz NVS valstīs panākto pēdējo triju gadu darba rezultātiem. DEAC eksperts ar praktiskiem piemēriem atspoguļoja attīstības iespējas, kas, balstoties uz DEAC infrastruktūras, NVS valstu biznesam tiek nodrošinātas Eiropas Savienības teritorijā.
 
Divu pasākuma norises dienu garumā, DEAC stends pulcēja apmeklētājus, kas nelaida garām iespēju aktīvi konsultēties ar DEAC ekspertiem un virtuāli, ar video un virtuālās tūres starpniecību, apmeklēt DEAC datu centrus. Pasākuma lietderību apliecināja vairāku DEAC klientu vizīte no Kijevas, kas kārtējo reizi pārliecinājās par Baltijas partneru rīkoto pasākumu augsto līmeni un efektivitāti.


DEAC Ecom21 konferencē

 DEAC Ecom21 konferencē


Sākotnēji, piesakot kā pirmo lielāko elektroniskās komercijas notikumu Baltijā, pasākums sevi pilnībā attaisnoja. Līdz ar tirgus attīstības tendencēm, tika aktualizēti jautājumi par nodokļu regulāciju, tiešsaistes tirdzniecības struktūras organizāciju, elektronisko norēķinu izmantošanas īpatnības, datu apstrādes un glabāšanas iespējas, maksājumu platformu attīstība, interneta operāciju drošības nodrošināšana un citi svarīgi aspekti.
 
Apkopojot DEAC dalību pasākumā, jāatzīmē, ka NVS valstu biznesam aizvien aktuālāka kļūst ne tikai pašmāju mākoņskaitļošanas infrastruktūras izmantošana; izvietojot kā minimums vienu atbalsta punktu Eiropas datu centrā, tiek nodrošināta arī informācijas un biznesa aizsardzība. Tādejādi, NVS valstu bizness novērtē biznesa procesu nepārtrauktību un izmaksu samazinājumu IT infrastruktūras apkalpošanai, ko sniedz ES infrastruktūra.
 
„Tehnoloģiju attīstības un interneta savienojumu ziņā, Latvija šodien ir viena no pasaules līderiem, tāpēc ECOM21 norises vieta tika izvēlēta mērķtiecīgi. Ņemot vērā biznesa aprindu interesi dalībai šajā konferencē, varam prognozēt, ka tā kļūs par tradīciju. Šāda ranga pasākums, viennozīmīgi, Latvijai piiesaistīs starptautiskā biznesa kapitālu e-komercijas sfērā, kas Rīgai sniegs visas iespējas kļūt par neapstrīdamu Eiropas e-com galvaspilsētu,” pasākuma izskaņā komentēja Rietumu Bankas pirmais vice-prezidents Ruslans Stecjuks (Руслан Стецюк).
 
Konferences „ECOM21” fotoatskaite pieejama šeit.

  DEAC Ecom21 konferencē  
  DEAC Ecom21 konferencē  
  DEAC Ecom21 konferencē  


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo