... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC izziņo 2014. gada finanšu rezultātus

DEAC izziņo 2014. gada finanšu rezultātus
12.02.2015 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC ir veiksmīgi noslēdzis kārtējo finanšu gadu, ko nodrošināja stabils eksporta un datu centru pakalpojumu pieprasījuma pieaugums. Pēc DEAC informācijas, 2014. gadā tā apgrozījums ir audzis par 20% un sasniedza 10 milj. eiro slieksni, salīdzinot ar 2013. gadu, kad uzņēmums strādāja ar 8 milj. eiro apgrozījumu. Pēdējo 5 gadu laikā DEAC finanšu rādītāji ir auguši pieckārtīgi, kas apstiprina uzņēmuma izvēlēto ilgtermiņa stratēģiju kļūt par vienu no vadošajiem  Eiropas datu centru operatoriem.


Neskatoties uz krasu pasaules ekonomiskā fona maiņu pērn, uzņēmuma klientu portfelis Eiropā 2014. gada griezumā turpināja stabili pieaugt. Noturīgi liela aktivitāte bija NVS valstu tirgū, kas gada griezumā nodrošināja 49% uzņēmuma apgrozījuma, savukārt Latvijā šis cipars ir salīdzinoši audzis, sasniedzot 44%. DEAC atzīmē, ka efektīva ekspansijas stratēģijas īstenošana 2014. gadā ļāva sajust klientu pieaugumu arī otrpus okeāna, Ziemeļamerikā.  

Vērtējot pagājušā gada darbības rezultātus, DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis komentē: “Šobrīd ekonomiskā situācija ir diametrāli pretējai tai, kas bija 2014. gada sākumā. Neskatoties uz to, DEAC datu centru pakalpojumu eksporta portfeli joprojām veido vairāk nekā 40 valstis, turklāt pieaugošs pieprasījums pēc DEAC pakalpojumiem apliecina to, ka klienti dod priekšroku mūsdienīgiem IT risinājumiem savu biznesa procesu optimizēšanai.”

Turpinot aktīvi apgūt jaunus tirgus, kopš 2014. gada sākuma DEAC datu centru pakalpojumus nemainīgi augstā līmenī izmanto arī Rietumeiropas, ASV, Tuvo un Tālo Austrumu valstu klienti.  Pēc DEAC novērojuma, tirgū ir bijis augsts pieprasījums pēc mākoņskaitļošanas pakalpojumiem, tostarp privātiem (private cloud) un publiskiem mākoņiem (public cloud), kas norāda uz tendenci uzņēmumu vidū arvien biežāk izvēlēties virtuālas platformas kā ārpakalpojumu dažādu risku diversificēšanai un izmaksu optimizēšanai.

Kopš pagājušā gada DEAC klienti pilnvērtīgi izmanto vienu no Ziemeļeiropā modernākajām virtualizācijas platformām. Savukārt norēķinu karšu nozares datu drošības standarta (PCI DSS) priekšrocības ļauj DEAC finanšu sektora klientiem aktīvāk strādāt informācijas telpā, būtiski paātrinot pakalpojumu ieviešanas laiku. Šodien DEAC klienti izmanto superātru pakalpojumu ieviešanu, kas ir viens no labākajiem rādītājiem datu centru nozarē Eiropā. Tas ļauj būtiski ekonomēt laiku, kontrolēt finanšu plūsmu, kā arī efektīvāk plānot un pārvaldīt savus biznesa procesus.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo