... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Datu rezerves glabāšanas risinājums kļuvis ērtāks un pieejamāks

Datu rezerves glabāšanas risinājums kļuvis ērtāks un pieejamāks
28.05.2015

Eiropas datu centru operators DEAC ir izveidojis jaunu datu rezerves kopēšanas pakalpojumu BaaS (Backup as a Service), kas piedāvā ērtu lietojumu un elastīgu pakalpojuma vadību, ļaujot vienlaikus glabāt dažāda veida datus vienā vai vairākos DEAC datu centros Rīgā, Londonā, Frankfurtē,  Amsterdamā.


BaaS risinājums kalpos kā avārijas atjaunošanas instruments maziem un vidējiem uzņēmumiem, iesācējbiznesiem (startapiem), kā arī būs stingrs balsts atsevišķu projektu realizācijas procesā, pasargājot biznesu no būtiskiem zaudējumiem vai pat darbības pārtraukšanas. Pakalpojuma novitāte izpaužas specializētā centralizētā vadībā, kas ir viegli pielāgojama lietotāja vajadzībām un pirktspējai, ļaujot pašapkalpošanās režīmā pārvaldīt rezerves kopēšanas un arhivēšanas procesus, administrēt pieejas, noteikt kopiju veidošanas vietu, intensitāti, apjomu un laiku.

Jaunais datu rezerves kopēšanas pakalpojums ir kļuvis pieejams plašākam lietotāju skaitam un no tā priekšgājējiem atšķiras ar plašu papildaprīkojuma klāstu un kopējamo datu daudzveidību. Datu rezerves kopijas var veidot kā dažādu operētājsistēmu failiem, virtuālajām platformām, datu bāzēm, e-pastu sistēmām,  tādām komplicētām platformām kā ERP (Enterprice Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management), kā arī neierobežotam skaitam serveru un darbstaciju. Pēc klienta izvēles dati var tikt kriptēti, nodrošinot tiem augstāko aizsardzību pret dažādiem riskiem.

Datu rezerves kopēšana Baas DEAC

 “Pēdējos piecos gados datu apjoms pasaulē audzis milzīgā ātrumā, mainot prasības datu apstrādei un to rezerves kopēšanai un glabāšanai,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. “Šodien arvien vairāk interneta lietotāju apzinās, cik svarīga ir viņu datu pieejamība, tāpēc jaunais BaaS risinājums dod iespēju lietotājam, atkarībā no savām vajadzībām, pašam kontrolēt, kad un kādus datus kopēt, kur tos teritoriāli glabāt un cik ilgi turēt rezerves kopijas.”

Datu rezerves kopēšanas pakalpojums BaaS ieviests uz DEAC datu centru infrastruktūras Rīgā, Londonā, Frankfurtē,  Amsterdamā; datu kopēšanas un atjaunošanas procesa vadība balstīta uz IBM Tivoli Storage Manager programmnodrošinājuma. Savā starpā datu centri ir savienoti ar vienu no ātrākajiem interneta pārklājumiem un dod iespēju pakalpojuma lietotājam centralizēti noteikt vairākas datu glabāšanas vietas.

Vairāk par risinājumu var uzzināt uzņēmuma mājas lapā: šeit

Datu rezerves kopēšana Baas DEAC


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo