... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC informē Ukrainas premjeru par Latvijas IT priekšrocībām

DEAC informē Ukrainas premjeru par Latvijas IT priekšrocībām
10.02.2012 | Novērtējums

DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs, uzrunājot Ukrainas premjerministru Nikolaju Azarovu Latvijas biznesa pārstāvju apaļā galda diskusijā, informēja, ka Ukrainas bizness, izmantojot Latvijas datu centru sniegtās iespējas, savu konkurētspēju ES tirgū krietni pastiprinātu.


Apaļā galda diskusija ar Ukrainas premjeru Nikolaju Azarovu notika 10. februārī, Rīgā, Radisson Blu Daugava. To organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Diskusijas laikā tika pārrunātas Ukrainas un Latvijas ekonomiskās sadarbības paplašināšanas iespējas. Latvijas IT nozari diskusijā pārstāvēja Eiropas datu centru operators DEAC.

O.Naskidajevs precizē, ka DEAC NVS teritorijā ir attīstījis vairāk nekā 300 IT ārpakalpojumu projektus, kas apliecina DEAC pieredzi, kompetenci un spējas apmierināt jebkura klienta vajadzības.

2012. gada beigās DEAC plāno atvērt pārstāvniecību Kijevā.

“DEAC pieredze Eiropas Savienības tirgū ir noderīga Ukrainai, kuras bizness bieži ir internacionāls un veido savas struktūras ne vien Ukrainā vai NVS valstīs, bet arī Eiropā un pasaulē. DEAC atrodas starp Rietumiem un Austrumiem,  piedāvā gan datu centru infrastruktūru, gan drošu biznesa datu uzglabāšanu un administrēšanu. Ukrainas biznesa aktīva iziešana ārpus tās robežām liecina par to, ka šajā ziņā vienmēr būs vajadzīgs pieredzes bagāts, tehnoloģiski attīstīts un drošs IT partneris,” uzskata O.Naskidajevs.

“Izmantojot DEAC IT ārpakalpojumus 3 līdz 5 gadu laikā Ukrainas uzņēmumi ietaupīs līdz pat 40% no IT izdevumiem. Apliecinājums tam, ka aizvien vairāk klientu uztic savu datu drošību DEAC ir tāds, ka jau vairāk nekā 2500 uzņēmumi no vairāk nekā 40 valstīm izmanto DEAC IT ārpakalpojumus,” precizē O.Naskidajevs.

2011. gadā DEAC apgrozījums salīdzinot ar 2010. gadu pieauga par 43%, bet apgrozījuma pieaugums skaidrojams ar aktīvu pakalpojumu eksportu, kas sastāda teju 25%. Ekonomiskā krīze Latvijā  savulaik pamudināja aktīvi pievērsties ārvalstu tirgus apgūšanai, kā  rezultātā  DEAC veiksmes stāsta pamatā ir veiksmīgi realizētā IT ārpakalpojumu eksporta politika gan Eiropas Savienības gan NVS tirgos. DEAC plānos ietilpst 2012. gadā nozīmīgi palielināt arī  Ukrainas eksporta bilanci.

 Latvijas IT priekšrocības Urkainā, DEAC
 
 Latvijas IT priekšrocības Urkainā, DEAC
 
 
Latvijas IT priekšrocības Urkainā, DEAC
 
 
   
 

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo