... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC ir sertificēts atbilstoši starptautiskajam ISO/IEC 27001:2013

DEAC ir sertificēts atbilstoši starptautiskajam ISO/IEC 27001:2013
DEAC | 02.09.2016

Mēs turpinām uzlabot mūsu informācijas drošības pārvaldības standartu kvalitāti, apliecinot atbilstību ISO/IEC 27001:2013 sertifikācijai, tādējādi pievēršot īpašu uzmanību drošai vērtīgas informācijas glabāšanai mūsu datu centros. Viena no drošākajām virtuālajām platformām Ziemeļeiropā stiprinājusi savas pozīcijas tirgū, DEAC vēlreiz ir pierādījis saviem klientiem, ka viņi var uzticēties tā pakalpojumu drošībai.

iso 27001 DEAC

DEAC operē Informācijas Drošības Pārvaldības Sistēmu, kas atbilst ISO/IEC 27001:2013 prasībām sekojošās darbības jomās:

Datu centru vadība un pakalpojumi, tostarp mākoņu pakalpojumi, iekārtu izvietošanu, tīkla pakalpojumi un iekārtu noma, kas tiek nodrošināta datu centros, kas izvietoti Rīgā, Latvijā.

Ar lepnumu paziņojam, ka esam ISO/IEC 27001:2013 sertificēti vienā no prestižākajām sertifikācijas iestādēm – BSI Group – ar sertifikāta numuru IS633372. Tā ir mūsu atbildība sasniegt un nodrošināt izcilu kvalitāti un stiprināt uzticību mūsu klientu vidū.

“DEAC Informācijas drošības vadības sistēma ir uz risku analīzi balstīta, droša un praktiska ar skaidri definētiem mērķiem, lai nodrošinātu visas informācijas drošību. Gan Informācijas drošības vadības sistēma, gan darba vide veicina drošas un kontrolētas darbības, lai nodrošinātu DEAC klientiem un arī pašam uzņēmumam to labāko.” Nokomentēja BSI Group ISMS Vadošais auditors Jacek Białogłowy.

ISO/IEC 27001:2013 sertifikācija apliecina DEAC informācijas drošības pārvaldības augstos standartus un nosaka augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu. Šī sertifikācija paredz ņemt vērā līgumu un normatīvo aktu prasības informācijas drošības risku pārvaldībai, kas ietver gan risku identificēšanu, gan vadību, gan arī to samazināšanu. Tāpat tā pieprasa īstenot pasākumus, kas nepieciešami ātrai drošības incidentu identificēšanai, tādejādi maksimāli novēršot un samazinot nevēlamu informācijas drošības risku iestāšanos un negatīvu seku varbūtību.

Kvalitāte, uzticamība un patstāvīga pilnveidošanās – iemesls, kādēļ Jūs varat uzticēt savus konfidenciālos biznesa datus drošiem DEAC datu centriem!


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo