... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC pārstāv Latviju Silīcija ielejā (VIDEO)

DEAC pārstāv Latviju Silīcija ielejā (VIDEO)
26.07.2011 | Novērtējums

13. – 21. jūlijā DEAC uzņēmēju delegācijas sastāvā piedalījās LR Ministru prezidenta Valda Dombrovska vizītē uz Amerikas Savienotajām Valstīm Silīcija ieleju. Vizītes ietvaros, DEAC apmeklēja Sanfrancisko, Losandželosu, Austinu un Vašingtonu, prioritāri uzmanību pievēršot ekonomiskās sadarbības jautājumiem, tiekoties ar pasaules pasaules līmeņa kompānijām, kas ir ieinteresētas IT ārpakalpojumu izmantošanā - Google, Dell, Cisco, Juniper un citām.


Vizītes ietvaros tika prezentēta DEAC datu centru infrastruktūra, prioritāri jaunu IT pakalpojumu ieviešana uz mākoņskaitļosanas (cloud computing) risinājumu bāzes un attīstības plāni, kas saistīti ar jaunu datu centru būvniecību nākamajos piecos gados. Īpaši akcentēta tika straujā uzņēmuma attīstība, kas ievērojami paplašina DEAC iespējas pasaules mērogā. DEAC pozicionēja Latviju kā „datu centru zemi”, iepazīstinot ar DEAC infrastruktūru, uzsverot DEAC datu centru ģeogrāfiskās atrašanās vietas priekšrocības, kā arī neierobežotās infrastruktūras iespējas.

Vadošajām kompānijām aktuālāks kļūst racionāls mākoņu IT infrastruktūras izmantošanas jautājums ne tikai ASV, bet arī Eiropas Savienības teritorijā, informācijas un biznesa aizsardzības nodrošināšana, izvietojot kā minimums vienu infrastruktūras punktu Eiropas datu centrā, kā arī svarīga ir biznesa procesu nepārtrauktība un mākoņu IT infrastruktūras izmaksu samazinājums.

Pastiprinātu interesi ASV izpelnījās DEAC skolvadības sistēma E-klase, kas jau šobrīd tiek izmantota vairāk kā 70% visu Latvijas skolu un izsauc neviltotu interesi, kā veiksmīgākais izglītības sistēmas un izglītojamo sekmju uzskaites un analīzes instruments.

DEAC intereses uzņēmēju delegācijas sastāvā pārstāvēja DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis un valdes loceklis Andris Putāns.

„Vizītei Silīcija ielejā gatavojāmies rūpīgi, pateicoties tam, ka tā ir premjera vizīte, vērās ļoti daudzas durvis, kuras uzņēmēji paši nevar atvērt. Auditorijai bija nopietna interese Eiropas datu centru operatora DEAC potenciālā, panācām pirmās vienošanās par kopējām sadarbības iespējām, veiksmīgi novadījām vairākas tikšanās ar pasaules mēroga vadošajiem uzņēmumiem, kuros spējām izraisīt samērā lielu un neviltotu interesi kā spēcīgs Austrumeiropas valstu IT nozares spēlētājs,” stāsta Andris Gailītis.

DEAC aktīvi strādā pie savas darbības paplašināšanas Amerikas mērogā ar mērķi izveidot pasūtītājam pamata, rezerves vai papildu datu centru Eiropas Savienības teritorijā, nodrošinot viņa biznesa aizsardzību.

 IT risinājumi DEAC 

 IT risinājumi DEAC 

 IT risinājumi DEAC 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo