... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Datu centru operatoram DEAC pērn rekordliels apgrozījums

Datu centru operatoram DEAC pērn rekordliels apgrozījums
29.01.2014 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC piedzīvojis tā pastāvēšanas vēsturē lielāko apgrozījuma pieaugumu, 2013. gadā pārsniedzot 8 milj. eiro robežu, kas ir par 64% vairāk salīdzinot ar 2012. gadu, kad uzņēmums strādāja ar 5 milj. eiro apgrozījumu. Kopumā pēdējo četru gadu laikā DEAC ir trīskāršojis savu apgrozījumu, uzrādot progresīvu IT ārpakalpojumu pieprasījuma kāpumu.


Straujos izaugsmes tempus uzņēmums skaidro ar piedāvāto pakalpojumu pieprasījumu eksporta reģionos, kur lielāko daļu nemainīgi ģenerējusi NVS valstis, nodrošinot 51% no visa uzņēmuma apgrozījuma. Līdzīgi eksporta daļas pieaugumam, DEAC piedāvāto pakalpojumu popularitāte arī Latvijā augusi par trešdaļu, taču līdz ar ievērojamo eksporta pieaugumu aizņem vairs tikai 43% no visa apgrozījuma.

 „Šogad tiks uzsākts nozīmīgs posms nozares starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai, tāpēc tuvākajos gados mēs lūkojam izvērst aktīvu darbību Eiropas un ASV tirgū. Ekspansijai pakārtota arī datu centru infrastruktūras attīstība Frankfurtē, Amsterdamā un Londonā, stiprinot DEAC pozīcijas Rietumeiropā un Amerikā,” par nākotnes plāniem stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. „Nākamā perioda attīstības stratēģija paredz arī turpmāku apgrozījuma kāpumu, 2014. gadā plānojam sasniegt 11 milj. eiro atzīmi.”  

Sekmēt uzņēmuma apgrozījuma rādītāju izaugsmi arī turpmāk uzņēmums plāno ar pareizi izvēlētu stratēģiju un augstiem datu aizsardzības un kvalitātes standartiem, ko nodrošina nepārtrauktas investīcijas jaunākās paaudzes infrastruktūras risinājumos un modernizācijā.

DEAC apgrozījuma pieaugums

DEAC novērtē pērnā gada atzinību un atbalstu lokālajā tirgū, kas motivējis pieņemt arvien jaunus izaicinājumus. Eiropas datu centru operators ieguvis "The Red Jackets" titulu kā viens no labākajiem Latvijas eksportējošiem uzņēmumiem, kā arī kļuvis par „Eksporta un inovācijas balva 2013” laureātu "Eksportspējīgākais komersants" grupā.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo