... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC pieckāršos virtuālās platformas jaudu

DEAC pieckāršos virtuālās platformas jaudu
11.04.2013 | Novērtējums

Aizvadītajā gadā datu centru nozarē novērots līdz šim lielākais virtuālās platformas pieaugums, kas, kā iepriekš prognozēts, turpina dinamiski palielināties. To apstiprina arī Eiropas datu centru operators DEAC, kas, pieaugot virtuālo pakalpojumu pieprasījumam, nolēmis būtiski palielināt virtuālās platformas kopējo jaudu, kas būtiski nostiprinās uzņēmuma pozīcijas Baltijas un Austrumeiropas mērogā.

Līdz šim uzņēmuma virtuālās platformas noslodze ik gadu divkāršojusies. Līdzīgu dinamiku atklāj privāto jeb klientu uzturēto mākoņu īpatsvars. Klienti aizvien biežāk izvēlas integrētas virtualizācijas sistēmas, kas viņiem ļauj operēt ar dažādām drošības un pārvaldības sistēmām. No tām populārākā - privātā mākoņa pārvaldība, kuras ietvaros klients uztur un pārvalda savu, datu centrā izvietotu tīklu. Šāds risinājums nodrošina visaugstāko drošības līmeni un to izmanto uzņēmumi, kuru prioritāte ir drošība un maksimāla datu aizsardzība, piemēram, bankas.

DEAC esošās virtualizācijas sistēmas operatīvās atmiņas apjoms patlaban sasniedzis 2 terabaitu (TB) atzīmi, bet jau šogad uzņēmuma plānos ietilpst operatīvās atmiņas apjomu palielināšana līdz 10 TB. Līdz ar operatīvās atmiņas palielināšanos, no 50 līdz 400 TB pieaugs centralizētais disku masīvs, papildus, tāpat kā līdz šim, nodrošinot sinhronu replikāciju, kas nodrošina maksimālu drošību datu glabāšanā. 

Tādejādi, līdz ar jaunākajām nozares tendencēm pasaulē, DEAC nodrošinās resursu nomu, kuras ietvaros, nomājot noteiktu virtuālās platformas atmiņas apjomu, klients varēs organizēt vienu vai vairākus virtuālos serverus sev vajadzīgajā apjomā un sadalījumā. Tas paplašinās klientu iespējas nomāto resursu izmantošanā.

„Kā pakalpojumu sniedzējs, novērojam, ka meklējot labāko veidu datu centrā izvietoto iekārtu izmantojumam, klienti konsolidē fiziskās iekārtas un, līdz ar sava uzņēmuma attīstību, palielina virtuālās platformas nomāto resursu. Klients vienmēr ir ieinteresēts ekonomiskos un efektīvos risinājumos, tātad, ne vien zemākās izmaksās, bet arī lielākā veiktspējā, ko visefektīvāk nodrošina tieši virtualizācija,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.
 
Virtuālās platformas jauda DEAC

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo