... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC piedalās „RTU Karjeras dienā 2014”

DEAC piedalās „RTU Karjeras dienā 2014”
30.04.2014 | Novērtējums

20. martā DEAC pirmoreiz oficiāli tika pārstāvēts „RTU karjeras dienā”, kas notika Ķīpsalas hallē, „Latvijas IT klastera” stendā, informējot topošos IT-ekspertus par uzņēmuma aktuālajām vakancēm un skaidrojot, kādas kompetences ir nepieciešamas šajā nozarē strādājošiem.


„Mēs bijām patīkami pārsteigti par izrādīto interesi un kuplo apmeklētāju skaitu pie DEAC stenda. Kā noskaidrojām, vēlmi studēt informāciju tehnoloģijas vairākus no izstādes apmeklētājiem rosināja strauja nozares augšupeja un plašas personīgas izaugsmes iespējas arī tepat Latvijā,” par izstādi stāsta DEAC kadru daļas vadītāja Elīna Zēberga. IT nozarei nostiprinot pozīcijas reģionā, aizvien aktuāls kļūst jautājums par kvalificētu darbinieku pieejamību tirgū, tāpēc izstāde atklāja pozitīvu tendenci - Latvijā arvien vairāk jauniešu izvēlas apgūt informācijas tehnoloģiju programmas augstskolās. 

DEAC lepojas, ka tā veiksmīgas darbības pamatā ir motivēta un saliedēta komanda, tāpēc izstādes ietvaros apmeklētāji tika iepazīstināti ar pievilcīgām priekšrocībām un attīstības iespējām, kļūstot par vienu no uzņēmuma komandas spēlētājiem. Savukārt topošie studenti tika mudināti apsvērt iespēju iegūt profesionālu IT nozares speciālista izglītību, ne tikai sekojot modes tendencēm, bet apzinoties iegūtās izglītības stratēģisko lomu ilgtermiņā. 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo