... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC piedāvā ekonomiski izdevīgāko virtuālo serveru risinājumus

DEAC piedāvā ekonomiski izdevīgāko virtuālo serveru risinājumus
09.03.2009

DEAC klientiem sāk piedāvāt visjaudīgāko un ekonomiski izdevīgāko virtuālo serveru risinājumus, kas īpaši piemēroti mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām. Virtuālo serveru veiktspēja ir pietuvināta izdalīto serveru jaudām, bet cena par virtuālā servera izmantošanu ir būtiski zemāka.

Virtuālā servera tehnoloģija, ļauj sadalīt fiziska servera resursus vairākos virtuālajos serveros, kuri ir atdalīti ar īpašas programmatūras palīdzību, tādejādi neļaujot viena virtuālā servera lietotājiem piekļūt citam virtuālajam serverim. Jau pēc savas būtības virtuālo serveru pakalpojums ir klientiem ekonomiski izdevīgs veids, kā nodrošināties ar datu centrā izvietotu serveri, kas tiek uzturēts pēc visaugstākajiem datu centra infrastruktūras standartiem, par cenu, kas ir daudzkārt zemāka par atsevišķa fiziska servera nomu un izvietošanu datu centrā.

 „Virtuālais serveris ir lieliski piemērots interneta portālu izvietošanai, datu bāžu, īslaicīgu IT projektu izvietošanai un programmatūras testiem. Turklāt, atšķirībā no izdalītajiem serveriem, virtuālajiem, nepieciešamības gadījumā, iespējams ļoti ātri veikt parametru maiņu, atbilstoši klienta vajadzībām,” skaidro DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

„DEAC virtuālo serveru risinājumi nodrošina stabilu darbību, turklāt to tehniskie parametri ir tuvi izdalītā servera parametriem un garantē labu veiktspēju. Apvienojot nelielo cenu un augsto veiktspēju, virtuālo serveru risinājumi ir lielisks variants maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri izmanto tādas aplikācijas, kas pilnībā nenoslogo visus fiziskā servera resursus,” turpina A.Gailītis.

Datu centra „Grīziņķalns” infrastruktūras modernizācijas ietvaros, DEAC ir iegādājies vairākus jaudīgus fiziskos serverus DELL PowerEdge 2950, uz kuriem tad arī tiek bāzēti virtuālo serveru risinājumi. Pateicoties šai modernizācija, DEAC virtuālos serveru risinājumu veiktspēja, dotajā brīdī, ir maksimāli pietuvināta izdalīto serveru jaudām.

„Nesen iegādātie serveri DELL PowerEdge 2950, kas aprīkoti ar diviem četrkodolu procesoriem, operatīvo atmiņu no 32 GB līdz 64 GB, un ātriem (15000rpm) SAS (Serial Attached SCSI) tehnoloģijas cietajiem diskiem, ļauj mums izveidot dažādas veiktspējas virtuālos serverus ar operatīvo atmiņu amplitūdā no 256 MB līdz 4 GB un cietā diska vietu no 10 GB līdz pat 80 GB,” informē DEAC tehniskās ekspluatācijas departamenta direktors Edgars Lukss.

„Turklāt, virtuālo serveru veiktspējas palielināšana, joprojām ļauj mums tos klientiem piedāvāt par pievilcīgām cenām,” turpina E.Lukss

„Var apgalvot, ka, no Latvijā, pašlaik piedāvātajiem virtuālo serveru risinājumiem, DEAC risinājums ir viens no vissabalansētākajiem veiktspējas un cenas ziņā, kas ļauj klientam izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko, ekonomiski izdevīgāko un jaudīgāko virtuālā servera risinājumu,” stāsta A.Gailītis.

„Arī nākotnē plānojam aktīvi modernizēt mūsu datu centra infrastruktūru, lai attīstītu klientiem  ekonomiski aizvien izdevīgākus pakalpojumus, kas, izmantojot IT ārpakalpojumus, palīdzētu tiem samazināt savus IT izdevumus,” turpina A. Gailītis.

Virtuālo serveru risinājumu piedāvājums šeit

Par „DEAC”:
Kompānija „DEAC” ir lielākais DC operators Baltijas valstīs. Tās darbība ir orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. „DEAC” piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX un LINX.
Kompānijai „DEAC” uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp arī Spānijas telekomunikāciju operators „Telefonica”, „Danske Bank”, „Unicredit bank”, „Latvijas Banka”, „Rietumu Banka”, „inbox.lv”, „one.lv”, “Elko Group”, „DEPO DIY”, “Microsoft Latvia”, “Philips Baltic”, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. „DEAC” pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.

Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.
„DEAC” ir „DELL” iekārtu oficiālais pārstāvis un kompāniju „Microsoft”, „APC” „VMware” un „EMC”.
Vairāk informācijas par DC operatoru „DEAC”:
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo