... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC publisko pirmā ceturkšņa apgrozījuma rādītājus

DEAC publisko pirmā ceturkšņa apgrozījuma rādītājus
DEAC | 11.08.2015

Eiropas datu centru operators DEAC publiskojis tekošā gada pirmā kvartāla finanšu datus, kur pirmā ceturkšņa neto apgrozījums sasniedzis 2,92 miljonus eiro, uzrādot nelielu pieaugumu salīdzinājumā ar pērnā gada pirmo ceturksni, kad apgrozījums bija 2,87 miljoni eiro. Uzņēmuma EBITDA rādītāji auguši līdz 1,412 miljoniem eiro. 


Finanšu rādītāji DEAC

Stabila un prognozējama apgrozījuma izaugsme pēdējo desmit gadu laikā sekmējusi uzņēmuma infrastruktūras attīstību Eiropas stratēģiski svarīgos komunikāciju mezglos un biznesa metropolēs, tādejādi veicinot pakalpojumu noietu visā pasaulē un panākot, ka DEAC atpazīst kā uzticamu Eiropas līmeņa datu centru pakalpojumu sniedzēju.

Neskatoties uz pieaugošo starptautisko spriedzi, kas samazinājusi arī vietējo informācijas tehnoloģiju nozares uzņēmumu ieņēmumus un pakalpojumu noietu, DEAC plāno noturēt ieņēmumus iepriekšējā gada līmenī, strādājot ar 10 milj. eiro apgrozījumu. Uzstādītos mērķus plānots sasniegt ar aktīvu eksporta tirgus attīstības stratēģiju austrumos un aizvien pieaugošo ārvalstu investoru interesi. DEAC neplāno atteikties arī no datu centru infrastruktūras paplašināšanas, veicot regulāras investīcijas attīstībā un modernizācijā.

Šodien DEAC uztur mūsdienīgāko virtuālo platformu Ziemeļeiropā un saviem klientiem nodrošina uz tās balstītus pasaules līmeņa programmatūras pakalpojumus, jeb SaaS (Software as a Service), dažāda līmeņa virtuālo mašīnu konfigurācijas, kā arī tādus biznesa pašapkalpošanās risinājumus kā virtuālā darbvirsma DaaS (Desktop as a Service) un datu rezerves kopēšanas pakalpojumu BaaS (Backup as a Service). 


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo