... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC pirmā ceturkšņa apgrozījums, 2014

DEAC pirmā ceturkšņa apgrozījums, 2014
01.07.2014 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC publiskojis tekošā gada pirmā kvartāla finanšu datus, kur pirmā ceturkšņa neto apgrozījums sasniedzis 2,87 miljonus eiro, palielinoties par 45% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada pirmo ceturksni, kad apgrozījums bija 1,97 miljoni eiro. Uzņēmuma EBITDA rādītāji savukārt pieauguši līdz 1,292 miljoniem eiro.


Kopš 2009. gada, kad DEAC uzsāka aktīvu pakalpojumu ekspansiju ārvalstu tirgos, tā apgrozījums ik gadu palielinājies par 30 – 64%, uzrādot straujāko dinamiku datu centru nozarē Latvijā, kā arī ieņemot vietu starp straujāk augošajiem informāciju tehnoloģiju pārstāvjiem nozarē kopumā. Uzņēmums šobrīd eksportē gandrīz 60% no saviem pakalpojumiem, kur lielāko daļu jeb 45% nemainīgi ģenerē NVS valstis. Pirmā ceturkšņa dati atklāj arī pozitīvu pārdošanas apjomu pieaugumu Eiropas valstīs, kopumā veidojot 13% no apgrozījuma.

Neskatoties uz pieaugošo starptautisko spriedzi, uzņēmums paredz arī turpmāku ienākumu pieaugumu galvenokārt austrumvalstu reģionā, ko nodrošinās aktīva eksporta tirgu attīstības stratēģija un pieaugoša ārvalstu investoru interese. DEAC  paredz, ka tekošais gads tiks noslēgs ar 11-12 milj. eiro apgrozījumu, straujāk pieaugot arī peļņas rādītājiem. Uzņēmuma plānos ietilpst arī esošo datu centru infrastruktūras paplašināšana, investējot 6-8 milj.eiro. 

DEAC ievērojami palielinājis datu apstrādes un glabāšanas jaudu un kopš gada sākuma saviem klientiem piedāvā Ziemeļeiropas reģionā mūsdienīgāko virtuālo platformu, kas ļauj uzņēmumam ierindoties un efektīvi konkurēt Eiropas vadošo virtuālo resursu pārvaldītāju vidū. Šodien DEAC pakalpojumus izmanto 2500 klientu no 40 pasaules valstīm. 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo