... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC saņem Microsoft Gold Datacenter atbilstību

DEAC saņem Microsoft Gold Datacenter atbilstību
DEAC | 17.03.2016

DEAC turpina attīstīties un paaugstināt datu centru kvalitātes standartus, iegūstot kompānijas Microsoft Zelta Datu Centru (Gold Datacenter), kā arī Sudraba Datu Platformas (Silver Data Platform) kompetenci, tādejādi stiprinot savas pozīcijas starp vadošajiem virtuālo resursu sniedzējiem Ziemeļeiropā un tai pat laikā demonstrējot spēju būt labākajam savā klasē, apmierinot Microsoft klientu mainīgās vajadzības augstākajā līmenī.


DEAC Microsoft Gold Datacenter Partneris

Lai iegūtu Microsoft Zelta kompetenci, DEAC datu centra ekspertiem ir jāsniedz atsauksmes, kas apstiprina veiksmīgi ieviestus un realizētus projektus, sekmīgi jākārto eksāmeni, kas atspoguļo ekspertu tehnoloģiju pieredzi un zināšanu līmeni atbilstoši noteiktajam Microsoft Sertificēta Profesionāļa standartam.

Iegūstot Microsoft Zelta kompetenci, DEAC apliecina augstākā līmeņa partnera saistības un Microsoft jaunāko produktu dziļāko integrācijas pakāpi, reizē pierādot, ka ir ieguvis padziļinātas eksperta zināšanas, lai nodrošinātu klientiem efektīvus un inovatīvus Microsoft tehnoloģiju risinājumus visā pasaulē.

“Microsoft Zelta standarta kompetence nodrošina konkurētspējīgu priekšrocību un ļauj mūsu klientiem saņemt labāko risinājumu tirgū. Sasniegt šādus rezultātus nozīmē, ka klientiem nodrošinām vēl lielāku pievienoto vērtību, labāko risinājumu integrāciju savā klasē, kas tagad ir arī ir apstiprināts un pierādīts pasaules līmenī,” atzīst DEAC valdes loceklis Andris Gailītis.

DEAC jau iepriekš ir sasniedzis Microsoft Sudraba Datu Centru (Silver Datacenter) un Sudraba Datu Platformas (Silver Data Platform) atbilstību. Uzņēmums tuvākajā laikā plāno arī citu kompetenču paaugstināšanu līdz zelta līmenim.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo