... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC: Ukrainā aug interese par ES datu centriem

DEAC: Ukrainā aug interese par ES datu centriem
19.04.2012 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC sadarbībā ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru (LIAA) Kijevā organizēja biznesa semināru - „Pozitīva Ukrainas biznesa nostiprināšanas pieredze ar partneriem no ES”. Uz DEAC organizēto biznesa semināru bija pieteikušies simts Ukrainas vidējā un korporatīvā biznesa  vadītāji. Semināra rezultāti apliecināja Ukrainas biznesa strauji augošo pieprasījumu pēc IT ārpakalpojumiem.


„Mūsu mārketinga aktivitātes NVS tirgos ar katru dienu uzņem jaunus apgriezienus. Ir pagājusi  tikai nedēļa pēc veiksmīgi organizētā  biznesa semināra mūsu ekspertu komanda  jau ir Kijevā. Rezultāts pārsniedza pat pašas optimistiskās prognozes – Latvijas Republikas  vēstniecības telpas Kijevā tikko spēja uzņemt visus DEAC semināra interesentus” - telefona intervijā no Kijevas stāsta DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs.

Semināra mērķis bija nostiprināt attiecības ar esošajiem DEAC Ukrainas uzņēmumu “C” līmeņa vadītājiem (CEO, CIO un CFO) un uzsākt līgumu noslēgšanas pārrunas ar jauniem Ukrainas vidējā un korporatīvā segmentu vadītājiem. DEAC Ukrainas tirgū sevi pieteica šā gada 22. februārī, kā lielākais pēc infrastruktūras datu centru operators. „Nevaru atklāt jau notikušo pārrunu detaļas, bet viens no mūsu klientiem ir pārtikas industrijas līderis ne vien Ukrainā, bet Eiropā. Viņus interesē IT infrastruktūras izvietošana tikai DEAC datu centros, kas mums ir īpašs kvalitātes apliecinājums”, neatklājot pārrunu  detaļas teic Oļegs Naskidajevs.

Ukrainas klientiem Baltijā lielākais datu centru operators piedāvā samazināt biznesa riskus izvietojot uzņēmumu IT infrastruktūru DEAC datu centros, ātru datu apriti starp DEAC datu centriem un klienta klātesamības punktiem, izvietotās infrastruktūras nepārtrauktu darbību un (24x7) apkalpošanu.
DEAC datu centru IT infrastruktūras izmantošana ļauj Ukrainas uzņēmumiem, līdzīgi kā tas ir citos NVS tirgos un ES 3 līdz 5 gadu laikā samazināt IT izdevumus līdz 40%.

Pasākumu Kijevā atklāja un vadīja LIAA pārstāvniecības vadītājs Ukrainā - Āris Kotāns. DEAC jau vairākus gadus produktīvi sadarbojas ar LIAA pārstāvniecību, tagad veiksmīga sadarbība ir aizsākusies ar LIAA arī Kijevā.

Biznesa semināra klausītājus īpaši ieinteresēja DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītāja Oļega Naskidajeva prezentācija ”Veiksmīgas uzņēmuma stratēģiskās biznesa attīstības garants – Jūsu datu centri Eiropā”. Prezentācijas gaitā DEAC eksperts pastāstīja par galvenajiem izvēles faktoriem, kas sniedz iespēju Ukrainas uzņēmējiem uzticēties tieši DEAC. Pirmkārt, tie ir DEAC datu centri, kuri spēj nodrošināt datu uzglabāšanas un apstrādes standartus no TIER I līdz TIER IV līmenim, otrkārt, izvērstais un pārdomātais DEAC komunikāciju tīkls, treškārt, DEAC IT ekspertu augstais kvalifikācijas līmenis.

Seminārā lielu interesi raisīja arī Rietumu bankas konsultatīvā prezentācija par investīciju iespējām Latvijā, kā arī  kompāniju:  «DELL», «OS-Direct», «Сети и Бизнес» prezentācijas.

Pasākumā tika akreditēti 8 nozīmīgākie Ukrainas mediji.

DEAC plāno 2012. gadā atvērt savu pārstāvniecību Kijevā un tuvāko triju gadu laikā kļūt par spēcīgāko datu centru operatoru Ukrainā.
 

Ukrainas interese par ES datu centriem, DEAC

Ukrainas interese par ES datu centriem, DEAC

Ukrainas interese par ES datu centriem, DEAC

Ukrainas interese par ES datu centriem, DEAC

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo