... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC uzsāk pasākumu sesiju NVS un Eiropā

DEAC uzsāk pasākumu sesiju NVS un Eiropā
21.02.2013 | Novērtējums

2013. gada pasākumu sēriju aizsākot, Eiropas datu centru operators DEAC piedalījās Ukrainas lielākajā atvērtajā IKT nozares konferencē «Around Cloud. Business & Information Technologies», kas pulcēja vairāk kā 200 nozares profesionāļus un norisinājās Kijevā. Konferencē, līdztekus vietējiem un pasaules grandiem, DEAC zelta sponsora statusā sniedza ieskatu mākoņskaitļošanas, IT pakalpojumu un nozares inovācijās. 


Regulāri piedaloties NVS un Eiropas valstu IT un IKT nozares pasākumos, ir uzkrāta bagāta pieredze - DEAC ir gaidīts un atpazīts nozares notikumu dalībnieks. Arī šoreiz drūzmēšanās un aktīva rosība pie DEAC stenda bija vērojama visu konferences norises laiku. Konferences apmeklētāji interesējās par uzņēmuma aktuālo piedāvājumu, ar interesi vēroja Oļega Naskidajeva prezentāciju „Jūsu datu centri Eiropā” un aktīvi konsultējās ar DEAC ekspertiem, apspriežot individuālus risinājumus un nodibinot jaunus kontaktus turpmākai sadarbībai.
 
„Ir apritējis gads, kopš DEAC uzsāka IT ārpakalpojumu eksportu Ukrainas reģionā. Aktīva dalība nozares vadošajās konferencēs un semināros, kur DEAC IT eksperta statusā sniedz ieskatu Eiropas datu centru infrastruktūras iespējās, piedāvājot jau gatavus risinājumus, būtiski atvieglojot vietējo uzņēmumu IT procesus un veicinot to attīstību, ir krasi palielinājusi uzņēmuma atpazīstamību un uzticību Ukrainas vidējā un korporatīvā biznesa aprindās,” atklāj DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Turpmāko gadu laikā DEAC plāno atklāt pārstāvniecību Kijevā un kļūt par spēcīgāko datu centru operatoru šajā reģionā, kas, arīdzan, neizslēdz iespējamu datu centra būvniecību Ukrainas teritorijā.

Kopš ekspansijas Ukrainas tirgū, DEAC klientu portfelis papildināts ar jauniem korporatīvā un vidējā biznesa klientiem. Starp tiem arī ievērojamas un atpazīstamas kompānijas, tai skaitā populāras tirdzniecības un ēdināšanas franšīzes, kā arī ražošanas uzņēmumi, kas izmantojot DEAC datu centru sniegtos pakalpojumus, diversificē riskus un aizvien biežāk kopējo sadarbību izmanto arī kā platformu savas uzņēmējdarbības attīstībai Eiropas Savienībā (ES).

 „Ukrainas biznesa pārstāvjus spējam ieinteresēt, jo ģeogrāfiski esam gana tuvu, taču tai pat laikā atrodamies ES, pakļaujamies tās likumiem un biznesa tradīcijām. Pieredze, kas mijās ar pārbaudītu pakalpojumu kvalitāti un klientu rekomendācijām biznesa aprindās, Ukrainas vidējā un korporatīvā biznesa pārstāvjus motivē pieņemt lēmumu par labu datu un svarīgāko biznesa procesu iznešanai ārpus valsts”, skaidro A. Gailītis.
 
Kā liecina uzņēmuma pērnā gada finanšu dati, proti, turpat puse, jeb 45% no DEAC sniegtajiem pakalpojumiem tiek eksportēti, savukārt, NVS valstis nodrošina aptuveni 22% no visa eksporta portfeļa. Par labu DEAC datu centru pakalpojumiem lēmuši 2500 klienti no 40 pasaules valstīm.
 

DEAC NVS un Eiropā

DEAC NVS un Eiropā

DEAC NVS un Eiropā

DEAC NVS un Eiropā

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo