... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Gada Sociāli atbildīgāko uzņēmumu vidū arī DEAC

Gada Sociāli atbildīgāko uzņēmumu vidū arī DEAC
29.06.2009

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Latvija (JAL) 18. jūnijā rīkotās apbalvošanas ceremonijas „Gada labākais ekonomikā 2009” ietvaros pirmo reizi Latvijā tika nominēti Gada Sociāli atbildīgākie uzņēmumi un organizācijas. Sociāli atbildīgāko uzņēmumu vidū ir arī DEAC.

DEAC jau vairākus gadus ir JAL partneris, atbalstot un piedaloties dažādos JAL organizētajos projektos, kas sekmē biznesa izglītības attīstību Latvijā, tādējādi apstiprinot sociāli atbildīga uzņēmuma statusu. Piemēram, šogad trešo gadu pēc kārtas DEAC ar savu reklāmas uzdevumu un balvām piedalījās konkursa Tava reklāma atbalstīšanā.

Sadarbība ar JAL nav vienīgā ar izglītības attīstību saistītā DEAC aktivitāte. DEAC aktīvi līdzdarbojas arī Rīgas rajona informātikas olimpiādes organizēšanā, atbalstot to gan finansiāli, gan sastādot olimpiādes uzdevumus. „Ir ļoti svarīgi atbalstīt izglītības attīstību Latvijā, un kas gan cits, ja ne paši Latvijas uzņēmumi būs tie, kas rūpēsies par to, lai nākotnē Latvijas darba tirgū parādās jauni, izglītoti savas jomas profesionāļi,” uzskata DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Reizē ar DEAC sociāli atbildīgāko uzņēmu  godā tika celti arī SEB banka, Microsoft Latvija, Airbaltic, Latvijas Valsts meži, Clear Chanel Latvija, Coca-Cola HCB Latvija, Rīgas piena kombināts, Latvijas banka un citi uzņēmumi un organizācijas.

IT risinājumi DEAC       IT risinājumi DEAC


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo