... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

IT uzņēmumam DEAC jau vairāk kā tūkstotis klientu

IT uzņēmumam DEAC jau vairāk kā tūkstotis klientu
24.08.2006

IT uzņēmumam DEAC jau vairāk kā tūkstotis klientu

2006.gada 24.augusts.

Informāciju sagatavoja DEAC pārstāvji.

DEAC (SIA "Digitālās ekonomikas attīstības centrs") ir pārkāpis tūkstošā klienta robežu, un tas ir augsts rādītājs IT ārpakalpojumu sniedzēju kompānijām. Par DEAC tūkstošo klientu jūlija beigās kļuva GRANDEG apkures katlu ražotājs SIA "Lubiņš un Co". Īpašais klients ir nolēmis izmantot DEAC sniegtos Datu Centra un servisa pakalpojumus. GRANDEG vadība uzsver, ka, izvēloties pretendentu, kam uzticēt risināt savus ar IT saistītos jautājumus, izvēle balstījās uz sadarbības partneru ieteikumiem un lielo DEAC pieredzi IT ārpakalpojumu sniegšanā.

IT uzņēmums DEAC, kas dibināts 1999. gadā, septiņu darbības gadu laikā ir nostiprinājis savas pozīcijas IT ārpakalpojumu sniedzēju tirgū un savus pakalpojumus sniedz jau vairāk kā tūkstots klientiem. DEAC ir IT ārpakalpojumu pamatlicējs Latvijā un viens no pirmajiem, kas Latvijas uzņēmējiem sāka skaidrot ārpakalpojumu būtību un ieguvumus. Arī tūkstošā klienta izvēlētā pakalpojumu pakete ir apliecinājums veiksmīgai šī procesa norisei.

Sveicot tūkstošo klientu un vēlot veiksmi, DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis izteica cerību, ka arī DEAC varēs palīdzēt uzņēmuma stratēģisko mērķu sasniegšanas procesā. "Esam gandarīti, ka par tūkstošo klientu kļuva kompānija ar pazīstamu vārdu un ar progresīvi domājošu vadību. GRANDEG ir klients, ar kuru ir prieks strādāt un kurš ir laipni gaidīts DEAC klientu saimē. Starp citu, GRANDEG ir viens no retajiem gadījumiem, kad uzņēmuma iekšējie IT speciālisti pārliecina vadību par nepieciešamību meklēt palīdzību no malas," stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Tūkstošajam klientam, kas ir GRANDEG apkures katlu ražotājs SIA "Lubiņš un Co", DEAC nodrošinās mājaslapas uzturēšanu un e-pastu ar pretvīrusu un SPAM kontroli, Ultra DSL interneta pieslēgumu, un uz DEAC serveriem atradīsies klienta grāmatvedības programma, kā arī klientam izveidos aizsargātu iekšējo datu apmaiņas tīklu (VPN). Kā apgalvo DEAC pārstāvji, šī ir standarta pakalpojumu pakete vidēja lieluma uzņēmumam.

"Pastāvīgi cenšamies attīstīties un izmantot visus risinājumus, kas palīdz klientiem piedāvāt augstvērtīgākus pakalpojumus. Tamdēļ izvēlējāmies IT jautājumus deleģēt uz āru. Meklējot potenciālo sadarbības partneri, izvēli par labu DEAC izdarījām, balstoties uz kompānijas lielo pieredzi, mūsu sadarbības partneru ieteikumiem un DEAC klientu apkalpošanas līmeni," norāda SIA "Lubiņš un Co" valdes priekšsēdētājs Andris Lubiņš.

"Galvenie ieguvumi, deleģējot IT jautājumus uzņēmumam DEAC, ir finansu līdzekļu ekonomija, nav jāveido un jāuztur IT nodaļa ar dažādu rakursu IT speciālistiem, risku dalīšana un, visbeidzot, ir no kā prasīt atbildību," turpina A. Lubiņš.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. 2006. gadā uzņēmums ieguva augstāko Microsoft partnerattiecību statusu - Microsoft Gold Certified Partners. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Latvenergo, Falck Apsargs, DEPO, Digital Times, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, The Baltic Times, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.

Attēlā no kreisās: DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis pasniedz piemiņas diplomu GRANDEG valdes priekšsēdētājam Andrim Lubiņam.

Fotogrāfiju var lejupielādēt: http://www.deac.lv/PR/1000klients.jpg.

Papildus informācija: Mārtiņš Vilisters, mārketinga vadītājs DEAC, tālr. 7842255, mvilisters@deac.lv, www.deac.lv
 

Preses relīze
LETA


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo