... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Pērn DEAC rekordliels apgrozījuma pieaugums

Pērn DEAC rekordliels apgrozījuma pieaugums
23.01.2013 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC informē, ka aizvadītais gads uzņēmumam nesis tā pastāvēšanas vēsturē lielāko apgrozījuma pieaugumu, pārsniedzot 4.9 miljonu eiro atzīmi, kas ir teju par 46% vairāk kā 2011. gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 3,3 miljoni eiro. Uzņēmuma pārstāvji iespaidīgo pieaugumu skaidro ar pozīciju nostiprināšanos eksporta reģionos un investīcijām.

Proti, vairāk nekā 45% no DEAC sniegtajiem pakalpojumiem tiek eksportēti. Nozīmīgākais eksporta reģions ir NVS valstis, kas 2012. gadā veidoja aptuveni 22% no visa eksporta portfeļa - būtiski paplašināta uzņēmuma  pārstāvniecība  un uzsākta aktīva pakalpojumu virzība Ukrainas tirgū.

Investējot jaunākās paaudzes datu apstrādes un tīkla iekārtās, ievērojami palielināta infrastruktūras jauda, kā arī sadarbībā ar starptautiskiem maģistrāļu operatoriem, atklāti jauni starptautiski savienojumi, kas klientiem ļauj nodrošināt iespējami zemāko piekļuves aizturi.

“Vietējā tirgū vidējā un korporatīvā biznesa segmentā esošo klientu izmantotais pakalpojumu apjoms ievērojami palielinājies. Aizvien biežāk klienti izvēlas „mākoņu” pakalpojumus, jeb fizisku iekārtu virtualizāciju, tādejādi panākot IT izmaksu optimizāciju un vēl efektīvāku nomāto un izvietoto iekārtu pielietojumu,” tā par datu centru nozares tendencēm DEAC valdes priekšsēdētājs A. Gailītis, “esošie klienti, kuru vidū ir bankas, veikalu ķēdes, ražotāji, masu mediji un pat pasaulē populārs sociālais tīkls, izvēlas veidot atsevišķas platformas, kas ļauj ekonomiskāk un efektīvāk izmantot datu centra nodrošināto jaudu.”

Arvien biežāk DEAC klientu lokam piepulcējas Eiropas mēroga kompānijas vai pat korporācijas, datu centros aizņemot uzreiz vairākus statņus, vai pat statņu rindas. Tādejādi, 2012. gadā Baltijas lielākā datu centra „Rīga” aizpildījums, salīdzinoši ar iepriekšējo periodu, pieaudzis par 75%. Nākamo gadu laikā uzņēmums plāno būtisku esošo datu centru noslodzes kāpinājumu un vairāku jaunu datu centru būvniecību, tostarp, Latvijā, Vācijā un Holandē ar ietilpību sākot no 1000 statņiem katrā datu centrā.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo