... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Pieprasa aizvien drošākus serveru izvietošanas risinājumus

Pieprasa aizvien drošākus serveru izvietošanas risinājumus
15.10.2009

Pēdējās tendences pasaulē liecina par uzņēmumu IT stratēģiju maiņu datu un IT tehnikas drošības palielināšanas virzienā. Lai klientiem nodrošinātu lielāku īpaši drošo pakalpojumu izvēli, Baltijā lielākais datu centru operators SIA „DEAC” ir sācis piedāvāt pakalpojumu „Maximum Data Security”.

Pakalpojums „Maximum Data Security” izveidots pēc klientu aptauju veikšanas, kuras nolūks bija uzzināt esošo un potenciālo klientu vēlmes un apmierinātību saistībā ar piedāvātajiem pakalpojumiem. Tā liecina  par uzņēmumu gatavību racionāli optimizēt savu IT infrastruktūru, veidot stingrāku biznesa nepārtrauktības plānu un izmantot drošus datu centra pakalpojumus.

„Pakalpojums „Maximum Data Security” ietvers piecus pastiprinātas drošības līmeņus. Pirmkārt, tas iekļauj ID piekļuves kontroli serveru statņiem, papildus signalizācijas sistēmu un apziņošanu. Otrkārt, statņiem var nodrošināt video un mikroklimata monitoringu, kā arī uzstādīt vibrācijas sensorus. Tāpat klientu vajadzībām jaunā pakalpojuma ietvaros varam nodrošināt atsevišķu izdalītu, slēdzamu serveru statņu nodalījumu. Visbeidzot klientiem ar visaugstākajām drošības prasībām tiek nodrošināta atsevišķa slēdzama telpa tehnikas izvietošanai, ” stāsta SIA „DEAC” valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

„Atkarībā no izvēlētā drošības līmeņa, komunikācijas pieslēguma shēmas un pārējām drošības prasībām klientam varam piedāvāt dažādas pakalpojuma cenas. Piemēram, risinājums, kas apmierinātu jebkuras bankas drošības prasības - Maximum Data Security  4KW TIER I/II serveru statnis ar ID, kustību sensoriem, individuālām IP kamerām, GSM Ethernet izslēdzējiem un pieslēgumu internetam ir pieejams sākot no 1000 Eur mēnesī,” par elastīgo cenu politiku stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs.

Jauno pakalpojumu piedāvājumu sekmīgi izveidot ļāvis septembrī atvērtais DEAC otrais datu centrs „Rīga”, kas ir lielākais un modernākais datu centrs Baltijā. Datu centra pašreizējā platība ir 600m2 un tajā var nomāt līdz 200 serveru statņiem ar serveru ietilpību līdz 8 000 vienībām.

2011. gada sākumā tiek plānots paplašināt datu centra platību līdz 1400m2, vai līdz 500 serveru statņiem ar serveru ietilpību līdz 20 500. Jāpiebilst, ka DC „Rīga” atbilst „Uptime Institūta” klasifikācijas  augstākajai pakāpei - TIER IV, kas ir visaugstākais datu centra infrastruktūras drošības un pieejamības augstākais standarts.

Par „DEAC”:
Kompānija „DEAC” ir lielākais DC operators Baltijas valstīs. Tās darbība ir orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. „DEAC” piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX un LINX.
Kompānijai „DEAC” uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp arī Spānijas telekomunikāciju operators „Telefonica”, „Danske Bank”, „Unicredit bank”, „Latvijas Banka”, „Rietumu Banka”, „inbox.lv”, „one.lv”, “Elko Group”, „DEPO DIY”, “Microsoft Latvia”, “Philips Baltic”, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. „DEAC” pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.

Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.
„DEAC” ir „DELL” iekārtu oficiālais pārstāvis un kompāniju „Microsoft”, „APC” „VMware” un „EMC”.
Vairāk informācijas par DC operatoru „DEAC”:
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo