... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Tagad DEAC serveru resursi pieejami 1 stundas laikā

Tagad DEAC serveru resursi pieejami 1 stundas laikā
15.09.2010 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators SIA „DEAC” sāk nodrošināt iespēju nomāt dažādu konfigurāciju serverus vienas stundas laikā. Tas ir pirmais solis jaunās, pēc Gartner nosauktās 2010. gada TOP 1 tehnoloģijas, mākoņskaitļošanas (cloud computing) tehnoloģijas ieviešanā DEAC klientiem, jaunās iespējas nodrošinās plašu IT-funkcionalitāti visu nozaru pārstāvjiem, kā arī palīdzēs līdz pat 40% samazināt izmaksas, saistītās ar pašu datu centra izveidi un uzturēšanu.


Mākoņskaitļošanas tehnoloģija sniedz iespēju caur drošu interneta kanālu nomāt IT risinājumus, kurus apkalpo augsta līmeņa sertificētu profesionāļu komanda, kas pieejama 24/7 režīmā. Īpaši pielāgots risinājums ir pieejams vienas stundas laikā no līguma parakstīšanas brīža. „Mūsdienās aprīkot un uzturēt darba vidi ar saviem datoriem, programmnodrošinājumiem un IT personālu ir ļoti dārgi, neefektīvi un nedroši. IT nozares analītiķi prognozē, ka tuvāko gadu laikā uzņēmumu datu apjoms pieaugs līdz pat 500%. Tas nozīmē, ka izmaksas IT infrastruktūras uzturēšanai un apkalpošanai arī pieaugs. Izmantojot attālinātu datu glabāšanu tā sauktajā „mākonī”, izmaksas iespējams samazināt līdz pat 40%,” par virtuālās darba vides priekšrocībām stāsta SIA „DEAC” valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Darba vides virtualizācija ir globāla tendence, kas kļūst arvien populārāka dažādu jomu uzņēmumos, neatkarīgi no to lieluma un IT budžeta apmēra. „Virtuālā darba vide ir īpaši piemērota vidējiem un lieliem uzņēmumiem – jo lielāks kopējais IT budžets, jo proporcionālu lielāku ietaupījumu var iegūt pateicoties mākoņskaitļošanas tehnoloģijai. Taču arī mazā biznesa pārstāvjiem atkarībā no to specifikas ir pielāgojami īpaši risinājumi. Piemēram, ja darbinieki strādā dažādos ģeogrāfiskos punktos, ir vairākas filiāles vai arī operē ar lielu informācijas apjomu,” norāda A.Gailītis, paskaidrojot, ka lielākais ietaupījums rodas, jo nav jāveic nemitīgas investīcijas datorparka atjaunošanā un jaunāko programmatūru licenču iegādē.

Gartner mākoņskaitļošanu ir nosaucis par 2010.gada TOP 1 tehnoloģiju, kuru uzņēmumi nevar atļauties ignorēt. Kā zināms, Gartner veic virkni nozīmīgu pētījumu par nākotnes IT tendencēm. Balstoties uz tām, Gartner prognozē, ka 2012.gadā jau 20% no biznesa pārstāvjiem neveidos savus IT resursus, bet izmantos trešo pušu piedāvājumu. Lielākoties šādu pavērsienu veicinās tieši virtualizācijas un mākoņskaitļošanas risinājumu popularitātes straujš pieaugums. „Datu centra izveide uzņēmuma vajadzībām, kurš būtu aprīkots ar jaunāko tehniku, programmnodrošinājumiem, darbotos nepārtraukti un bez datu zudumiem, izmaksā kā minimums sākot no tūkstotis latiem, atkarībā no uzņēmuma specifikas. Salīdzinājumam DEAC jaunā DELL Power Edge R710 servera risinājums ar 32 GB operatīvo atmiņu, diviem 4 kodolu procesoriem (Intel Xeon E5620, 2,4 Ghz) un sešiem 450 GB cietajiem diskiem maksā sākot no 250 EUR mēnesī un ir pieejams 1 stundas laikā. Un šī cena ietver ne tikai pakalpojuma nomas maksu, bet arī drošību, kas garantē biznesa nepārtrauktību jebkuros apstākļos,” norāda A.Gailītis.

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo