... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC attālināto darbvirsmu risinājums kļūst ērtāks un drošāks

DEAC attālināto darbvirsmu risinājums kļūst ērtāks un drošāks
10.06.2015 | Novērtējums

Eiropas datu centru operators DEAC uz sava mākoņa bāzes ir izveidojis jaunu pakalpojumu drošai un nepārtrauktai darba procesa nodrošināšanai – virtuālo darbvirsmu jeb DaaS (Desktop as a Service). Pateicoties šim risinājumam, lietotājs var attālināti glabāt lietojumprogrammas un datus, piekļūstot tiem no jebkuras pasaules vietas.


Jaunais pakalpojums ir izstrādāts ar īpaši ērtu funkcionalitāti, ļaujot uzņēmumiem izmantot ierastās lietojumprogrammas (Microsoft, e-pasts un dokumenti, interneta pārlūki, dokumentu un multimediju materiālu mapes u.c.) bez darbinieku papildu apmācības, vienlaikus paaugstinot datu un biznesa procesu drošību, samazinot investīciju nepieciešamību un optimizējot izdevumus. DaaS izstrādāts, lai atvieglotu uzņēmumu ikdienas darbu ar izplatītākajām programmām un datiem attālināti no jebkuras ierīces – stacionārā datora, portatīvā datora, planšetes, termināļa vai viedtālruņa.

Pateicoties plašai pakalpojuma funkcionalitātei, DaaS tagad kļūst pieejams arī maziem un vidējiem uzņēmumiem neatkarīgi no darbinieku skaita un ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Kā papildu ieguvums ir iespēja korporatīvajā vidē integrēt un ikdienā izmantot arī paša uzņēmuma darbinieku privātās ierīces, kas iepriekš nebija iespējams informācijas drošības nolūkos.

“Virtuālās darbvirsmas DaaS galvenā priekšrocība slēpjas jau lietotājam ierastajā izskatā – visas lietojumprogrammas un to funkcijas ir praktiski tādas pašas, kā biroja datorā. Atšķirība ir tajā, ka tās ir pieejamas attālināti no jebkuras vietas, kur vien ir internets,” skaidro DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. “Mākonis vairs nav modes untums, tāpēc pēdējā laikā uz tā bāzes ieviešam aizvien jaunus pakalpojumus kā, piemēram, datu rezerves kopēšana (BaaS) un virtuālā darbvirsma (DaaS), kas kļūst pašsaprotamu un neatņemamu instrumentu uzņēmuma ikdienas darba organizēšanā.”

Eksperti norāda uz pakalpojuma augsto aizsardzības pakāpi un zemām ikmēneša izmaksām. Dati diennakts režīmā tiek apstrādāti un glabāti drošā DEAC mākonī, kas būvēts uz jaudīgu datu centru infrastruktūras Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā, Rīgā, ļaujot tiem palikt neskartiem arī ierīču bojājumu vai pat nozaudēšanas gadījumā, kā arī nonākot trešās personas rīcībā.

Vairāk par virtuālās darbvirsmas pakalpojumu un cenām lasiet Risinājumu sadaļā


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo