Virtuālā darbvirsma (DaaS)


Virtuālā darbvirsma jeb Desktop as a Service (DaaS) ir risinājums, ar kura palīdzību lietotājs var ērti un droši pieslēgties savai darbvirsmai no jebkuras ierīces ar nepieciešamajām programmām un datiem, neglabājot tos pašā ierīcē. Lietotājs var izmantot DaaS risinājumu no stacionārā vai portatīvā datora, termināla, planšetes vai viedtālruņa.

Drošs darbs ar datiem un nepieciešamām programmatūrām DaaS risinājumā tiek nodrošināts, pateicoties jaudīgiem un elastīgiem mākoņu resursiem. Augot uzņēmuma datu apjomam un nepieciešamām jaudām, krietni efektīvāk un operatīvāk ir izmantot mērogojamus virtuālos resursus nekā uzturēt, apkalpot un palielināt serveru skaitu Jūsu ofisā, kas ir ievērojami dārgāk. DaaS attālinātā piekļuve ļauj ērti un droši pieslēgties darbvirsmai jebkurā diennakts laikā.


Pieslēdzies savai darbvirsmai un turpini darbu no jebkuras ierīces, izmantojot DaaS pakalpojumu!

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Jautājumu gadījumā un individuālas konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums.

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222Kā strādā DaaS?

 1. Lai sāktu darbu ar virtuālo darbvirsmu DaaS, lietotājam ir nepieciešama ierīce (stacionārais dators, portatīvais dators, termināls, planšete vai viedtālrunis) un interneta pieslēgums.

 2. Izmantojot lietotāja interfeisu, pieslēdzieties virtuālai darbvirsmai. Jums atvērsies ekrāns ar ierastajām programmām.

 3. Strādājot ar DaaS virtuālo darbvirsmu, lietotājs var aktivizēt arī visas pārējās saistītās ierīces (printeri, skeneri utt.), kas ir pieslēgtas lietotāja ierīcēm.

 4. Pēc darba pabeigšanas, ir nepieciešams iziet no virtuālās darbvirsmas

Virtuālā darbvirsma DaaS DEAC


Visi dati un programmas jebkurā laikā ir pieejamas drošā DEAC mākonī, kas uzbūvēts pasaules līmeņa datu centros Rīgā, Stokholmā, Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā, Maskavā un Kijevā. Tas nozīmē, ka ierīces bojājumu gadījumā dati paliek drošībā un nevar nonākt nepiederošu personu rokās. Uzņēmumiem ir atrisināta BYOD (Bring Your Own Device) principa problēma – strādājot ar operatīviem datiem no lietotāja personīgās ierīces, tiek pilnībā ievērota informācijas drošība. DaaS risinājums atbilst visaugstākajām PCI DSS standarta prasībām un virtuālā darbvirsma tiek aizsargāta ar ugunsmūri un antivīrusu programmatūru.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Kas ir VDI?

VDI priekšrocības

Kādas iekārtas
ir nepieciešamas
darbā ar VDI?

Kas ir
terminālais serveris?


VDI risinājums jeb virtuālās darbvirsmas infrastruktūra tiek realizēta uz Citrix iekārtu bāzes un sniedz vēl jaudīgāku aizsardzību un centralizētu pārvaldību virtuālajām darbvirsmām. Paplašināta virtuālo darbvirsmu infrastruktūra Citrix XenDesktop un XenApp piedāvā nepieciešamo pārvaldību kā virtuālajām darbvirsmām, tā arī biznesa aplikācijām vienotā risinājumā. Attālināta piekļuve tiek nodrošināta augstas izšķirtspējas režīmā, pateicoties drošiem šifrētiem kanāliem. Pilnībā mobila un aizsargāta darba vide ir pieejama jau tagad no jebkuras ierīces, jebkurā tīklā! DEAC datu centru eksperti izstrādās risinājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām, nodrošinās pieslēguma drošību un pakalpojuma darbības nepārtrauktību.

 • Ieviešot individuāli izstrādātu VDI risinājumu, pilnībā funkcionāla virtuālā darbvirsma ar Windows vai Linux operētājsistēmu uzlabos Jūsu darba produktivitāti. Strādājiet ar tādām programmām kā AutoCAD, 3D CAD un citām dizaina programmatūrām, kurām nepieciešami jaudīgi grafiskie resursi.
 • Virtuālo darbvirsmu infrastruktūra nodrošina ērtu pārvaldību ne tikai IT administratoriem, bet arī pielāgojamu, personalizētu lietotāju darba vidi.
 • Citrix DesktopPlayer papildina XenDesktop priekšrocības, minimizējot datu zuduma riskus. Tiek nodrošinātas tādas opcijas kā terminētas piekļuves tiesības, ierīces bloķēšana un attālināta datu dzēšana ierīces zādzības vai nozaudēšanas gadījumā.
 • VDI palīdz samazināt klientu izmaksas uz virtuālo darbvirsmu konsolidācijas un centralizētas pārvaldes rēķina.
 • Kā papildus priekšrocību ir svarīgi pieminēt atteikšanos no kapitālizmaksām (CAPEX) IT iekārtu iegādē, kuras ievērojami ātri noveco. Optimizējiet savas operatīvās izmaksas (OPEX), adaptējot IT resursus pēc nepieciešamības.
 • VDI – tas ir efektīvs risinājums Jūsu darbinieku drošai mobilitātei.


VDI risinājumu iespējams lietot no dažādām ierīcēm – sākot no personīgiem datoriem un planšetēm, beidzot ar plāno klientu (thin client) vai nulles klientu (zero client). Plānais un nulles klients ir nelielas iekārtas, ar kurām, aprīkojot darba galdu, tiek aizvietots lielais sistēmas bloks. Šāds risinājums ievērojami atvieglo lietotāju pārvietošanu, jo vairs nav nepieciešams uzstādīt operētājsistēmas un programmatūras uz katra datora. Pie tam nekas netiek uzglabāts nulles vai plānajā klientā – visi dati atrodas uz servera drošā datu centrā. Uzlabojiet savu datu drošību un nodrošiniet ātru un ērtu piekļuvi!


DEAC saviem klientiem piedāvā attālinātu piekļuvi arī caur terminālu serveri (Terminal Server), kas nodrošina drošu piekļuvi darbvirsmai, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). Lai noskaidrotu vairāk par terminālu servera pakalpojumu, tā priekšrocībām un cenām, sazinieties ar DEAC ekspertiem!


Attālināto piekļuvi iespējams realizēt atbilstoši tieši Jūsu biznesa prasībām. Izvēlieties virtuālo darbvirsmu (DaaS), virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI) vai terminālo serveri! Mūsu IT-eksperti izstrādās individuālu risinājumu un papildinās tehnisko konfigurāciju ar nepieciešamām programmatūrām.


DaaS tehniskā specifikācija

Risinājums atbalsta šādas lietotāju ierīces:

 • Darbvirsmas / portatīvie datori (Windows, Vista, Windows 7, Windows 8.1, MAC OSX, Linux)
 • Planšetes (iPad, Android, BlackBerry, Microsoft Windows 8.1 RT, and Microsoft Windows 8.1)
 • Thin client dators un/vai programma (Thin clients running Linux, ThinOS or Microsoft Windows Embedded supported)
 • Viedtālruņi (Receiver for Android, IOS, BlackBerry, Windows Phone 8))

DaaS arhitektūra un operētājsistēmas:

 • Intel (CPU)
 • HP (Servers, Storage 3PAR), Dell (Servers)
 • NVIDIA (3D accelerators for desigers – GRID K1/K2)
 • Citrix (Cloud Platform – XenDesktop)
 • Microsoft (Operating System, Office)
 • Autodesk (Autocad LT, Autocad)
 • Symantec (Antivirus)
 • Citas (Libre Office, Chrome, Firefox, Adobe Acrobat)
 • Building Design Suite Premium BIM – Building Information Modeling

Grafiskais procesors (GPU)

GPU (Graphics Processing Unit) jeb grafiskais procesors, kas iekļauts virtuālās darbvirsmas DaaS pakalpojumā, sniegs Jums ātrāku un efektīvāku bilžu un grafisko datu apstrādi nekā izmantojot CPU (Central Processing Unit) jeb centrālo procesoru. Virtuālās darbvirsmas tehniskās konfigurācijas, kas aprīkotas ar GRID K1 Core vai K2 Core ļauj izmantot GPU kartes arī sarežģītu matemātisko modeļu aprēķinu veikšanai, jo tās tiek balstītas uz jaudīgām NVIDIA CUDA kartēm, kuras praksē bieži izmanto ne tikai grafikai, bet arī matemātiskai skaitļošanai.

 • CUDA ir paralēlās skaitļošanas platforma un programmēšanas modelis, kas ievērojami palielina skaitļošanas iespējas un veiktspēju, izmantojot GPU ierīces. CUDA modeli plaši izmanto programmatūru izstrādātāji, zinātnieki un pētnieki.
 • NVIDIA CUDA modelis piedāvā visaptverošas attīstības vidi C un C++ izstrādātājiem, veidojot lietojumprogrammas un aplikācijas ar paaugstinātas veiktspējas GPU. CUDA ietver NVIDIA GPU kompilatoru, matemātiskās bibliotēkas un instrumentus kļūdu novēršanai un veiktspējas optimizācijai.
 • GRID K1 sistēma ir balstīta uz VGA compatible controller: NVIDIA Corporation GK107GL [GRID K1] (rev a1)
 • GRID K2 sistēma ir balstīta uz VGA compatible controller: NVIDIA Corporation GK104GL [GRID K2] (rev a1)

 


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt