... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Virtuālā darbvirsma (DaaS)


VIRTUĀLĀ DARBVIRSMA (DAAS)


Piekļūstiet Jūsu datiem un lietotnēm no jebkuras vietas, jebkurā laikā! Ērts risinājums un droša attālinātā piekļuve no ikvienas ierīces.
Piekļūstiet attālinātai darbvirsmai, izmantojot dažādas iekārtas: stacionāro vai portatīvo datoru, termināla (thin client), planšetes vai viedtālruņa. Risinājums ir piemērots jebkuram uzņēmumam neatkarīgi no darbinieku skaita, uzņēmuma lieluma vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas. DaaS sniedz Jūsu darbam absolūtu mobilitāti un drošību!
Vienkārša un ērta darbvirsmas pārvaldība DEAC

Vienkārša un ērta darbvirsmas pārvaldība

Virtuālās darbvirsmas tehnoloģija ļauj ērti pārvaldīt darbvirsmas, jo visi dati un lietotnes glabājas datu centrā nevis pašā ierīcē.

Palielināta mērogojamība DEAC

Palielināta mērogojamība

Virtuālās darbvirsmas risinājums ļauj uzlabot mērogojamību, izmantojot mākoņu resursus, kurus iespējams ātri pielāgot, pieaugot datu apjomam un nepieciešamām jaudām

Datu atjaunošana DEAC

Datu atjaunošana

DaaS palīdz ārkārtas gadījumos ātri atjaunot datus, jo tie glabājas DEAC mākonī un situācijā, ja notiek incidents, informācija ir drošībā.

Droša datu glabāšana mākonī DEAC

Droša datu glabāšana mākonī

Izmantojot virtuālo darbvirsmu, Jūs iegūsiet visas mākoņpakalpojuma priekšrocības - drošību, avārijas datu atjaunošanu, piekļuvi no jebkuras vietas, augtu pieejamības līmeni un tehnisko atbalstu 24/7.

Drošs virtuālās darbvirsmas risinājums DEAC

Drošs virtuālās darbvirsmas risinājums

Virtuālā darbvirsma tiek aizsargāta ar ugunsmūri un antivīrusu programmatūru un tiek realizēta ar CITRIX risinājumu.

espēja katram darbiniekam strādāt no jebkuras ierīces DEAC

Iespēja katram darbiniekam strādāt no jebkuras ierīces

Uzņēmumiem ir atrisināta BYOD (Bring Your Own Device) principa problēma – strādājot ar operatīviem datiem no lietotāja personīgās ierīces, tiek pilnībā ievērota informācijas drošība.


Kā strādā DaaS?

 1. Lai sāktu darbu ar virtuālo darbvirsmu DaaS, lietotājam ir nepieciešama ierīce (stacionārais dators, portatīvais dators, termināls, planšete vai viedtālrunis) un interneta pieslēgums.


 2. Izmantojot lietotāja interfeisu, pieslēdzieties virtuālai darbvirsmai. Jums atvērsies ekrāns ar ierastajām programmām.


 3. Strādājot ar DaaS virtuālo darbvirsmu, lietotājs var aktivizēt arī visas pārējās saistītās ierīces (printeri, skeneri utt.), kas ir pieslēgtas lietotāja ierīcēm.


 4. Pēc darba pabeigšanas, ir nepieciešams iziet no virtuālās darbvirsmas

Virtuālā darbvirsma DaaS DEAC


expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Visi dati un programmas jebkurā laikā ir pieejamas drošā DEAC mākonī, kas uzbūvēts pasaules līmeņa datu centros Rīgā, Stokholmā, Frankfurtē, Amsterdamā, un Kijevā.Kas ir VDI?

VDI priekšrocības

Kādas iekārtas
ir nepieciešamas
darbā ar VDI?

Kas ir
terminālais serveris?

Kas ir VDI?


VDI risinājums jeb virtuālās darbvirsmas infrastruktūra tiek realizēta uz Citrix iekārtu bāzes un sniedz vēl jaudīgāku aizsardzību un centralizētu pārvaldību virtuālajām darbvirsmām. Paplašināta virtuālo darbvirsmu infrastruktūra Citrix XenDesktop un XenApp piedāvā nepieciešamo pārvaldību kā virtuālajām darbvirsmām, tā arī biznesa aplikācijām vienotā risinājumā. Attālināta piekļuve tiek nodrošināta augstas izšķirtspējas režīmā, pateicoties drošiem šifrētiem kanāliem. Pilnībā mobila un aizsargāta darba vide ir pieejama jau tagad no jebkuras ierīces, jebkurā tīklā! DEAC datu centru eksperti izstrādās risinājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām, nodrošinās pieslēguma drošību un pakalpojuma darbības nepārtrauktību.


VDI priekšrocības
 • Ieviešot individuāli izstrādātu VDI risinājumu, pilnībā funkcionāla virtuālā darbvirsma ar Windows vai Linux operētājsistēmu uzlabos Jūsu darba produktivitāti. Strādājiet ar tādām programmām kā AutoCAD, 3D CAD un citām dizaina programmatūrām, kurām nepieciešami jaudīgi grafiskie resursi.
 • Virtuālo darbvirsmu infrastruktūra nodrošina ērtu pārvaldību ne tikai IT administratoriem, bet arī pielāgojamu, personalizētu lietotāju darba vidi.
 • Citrix DesktopPlayer papildina XenDesktop priekšrocības, minimizējot datu zuduma riskus. Tiek nodrošinātas tādas opcijas kā terminētas piekļuves tiesības, ierīces bloķēšana un attālināta datu dzēšana ierīces zādzības vai nozaudēšanas gadījumā.
 • VDI palīdz samazināt klientu izmaksas uz virtuālo darbvirsmu konsolidācijas un centralizētas pārvaldes rēķina.
 • Kā papildus priekšrocību ir svarīgi pieminēt atteikšanos no kapitālizmaksām (CAPEX) IT iekārtu iegādē, kuras ievērojami ātri noveco. Optimizējiet savas operatīvās izmaksas (OPEX), adaptējot IT resursus pēc nepieciešamības.
 • VDI – tas ir efektīvs risinājums Jūsu darbinieku drošai mobilitātei.

Kādas iekārtas ir nepieciešamas darbā ar VDI?


VDI risinājumu iespējams lietot no dažādām ierīcēm – sākot no personīgiem datoriem un planšetēm, beidzot ar plāno klientu (thin client) vai nulles klientu (zero client). Plānais un nulles klients ir nelielas iekārtas, ar kurām, aprīkojot darba galdu, tiek aizvietots lielais sistēmas bloks. Šāds risinājums ievērojami atvieglo lietotāju pārvietošanu, jo vairs nav nepieciešams uzstādīt operētājsistēmas un programmatūras uz katra datora. Pie tam nekas netiek uzglabāts nulles vai plānajā klientā – visi dati atrodas uz servera drošā datu centrā. Uzlabojiet savu datu drošību un nodrošiniet ātru un ērtu piekļuvi!


Kas ir terminālais serveris?


DEAC saviem klientiem piedāvā attālinātu piekļuvi arī caur terminālu serveri (Terminal Server), kas nodrošina drošu piekļuvi darbvirsmai, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). Lai noskaidrotu vairāk par terminālu servera pakalpojumu, tā priekšrocībām un cenām, sazinieties ar DEAC ekspertiem!

Attālināto piekļuvi iespējams realizēt atbilstoši Jūsu biznesa prasībām. Izvēlieties virtuālo darbvirsmu (DaaS), virtuālo darbvirsmas infrastruktūru (VDI) vai terminālo serveri! Mūsu IT eksperti izstrādās individuālu risinājumu un papildinās tehnisko konfigurāciju ar nepieciešamām programmatūrām.


DaaS tehniskā specifikācija

Risinājums atbalsta šādas lietotāju ierīces:

 • Darbvirsmas / portatīvie datori (Windows, Vista, Windows 7, Windows 8.1, MAC OSX, Linux)
 • Planšetes (iPad, Android, BlackBerry, Microsoft Windows 8.1 RT, Microsoft Windows 8.1)
 • Thin client dators un/vai programma (Tiek atbalstīti thin clients, kas darbojas uz Linux, ThinOS vai Microsoft Windows)
 • Viedtālruņi (Android, IOS, BlackBerry, Windows Phone 8))

DaaS arhitektūra un operētājsistēmas:

 • Intel (CPU)
 • HP (serveri, 3PAR datu glabāšana), Dell (serveri)
 • NVIDIA (3D akseleratori dizaineriem - GRID K1/K2)
 • Citrix (mākoņu platforma- XenDesktop)
 • Microsoft (operētājsistēma, Office)
 • Autodesk (Autocad LT, Autocad)
 • Symantec (antivīruss)
 • Citas (Libre Office, Chrome, Firefox, Adobe Acrobat)
 • Building Design Suite Premium BIM – Building Information Modeling

Grafiskais procesors (GPU)

GPU (Graphics Processing Unit) jeb grafiskais procesors, kas iekļauts virtuālās darbvirsmas DaaS pakalpojumā, sniegs Jums ātrāku un efektīvāku bilžu un grafisko datu apstrādi nekā izmantojot CPU (Central Processing Unit) jeb centrālo procesoru. Virtuālās darbvirsmas tehniskās konfigurācijas, kas aprīkotas ar GRID K1 Core vai K2 Core ļauj izmantot GPU kartes arī sarežģītu matemātisko modeļu aprēķinu veikšanai, jo tās tiek balstītas uz jaudīgām NVIDIA CUDA kartēm, kuras praksē bieži izmanto ne tikai grafikai, bet arī matemātiskai skaitļošanai.

 • CUDA ir paralēlās skaitļošanas platforma un programmēšanas modelis, kas ievērojami palielina skaitļošanas iespējas un veiktspēju, izmantojot GPU ierīces. CUDA modeli plaši izmanto programmatūru izstrādātāji, zinātnieki un pētnieki.
 • NVIDIA CUDA modelis piedāvā visaptverošas attīstības vidi C un C++ izstrādātājiem, veidojot lietojumprogrammas un aplikācijas ar paaugstinātas veiktspējas GPU. CUDA ietver NVIDIA GPU kompilatoru, matemātiskās bibliotēkas un instrumentus kļūdu novēršanai un veiktspējas optimizācijai.
 • GRID K1 sistēma ir balstīta uz kontroliera, kas saderīgs ar VGA: NVIDIA Corporation GK107GL [GRID K1] (rev a1)
 • GRID K2 sistēma ir balstīta uz kontroliera, kas saderīgs ar VGA: NVIDIA Corporation GK104GL [GRID K2] (rev a1)


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

deac-partners-logo