... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC nodrošina darbam gatavus serveru klasterus visā Eiropā

DEAC nodrošina darbam gatavus serveru klasterus visā Eiropā
DEAC | 17.07.2015

Eiropas datu centru operators DEAC ieviesa serveru klasteru risinājumu, kas piemērots uzņēmumiem ar augstām biznesa nepārtrauktības prasībām. Risinājums ļauj apstrādāt jaudīgus skaitļošanas resursus un nodrošināt pakalpojuma nepārtrauktu darbību, kas vitāli svarīga korporatīvo datu bāžu sabalansētai funkcionēšanai,  sociālām vietnēm un ziņu portāliem, programmatūras izstrādātājiem un testētājiem, kā arī interneta veikaliem, tiešsaistes spēlēm un kredītiestādēm. Izvērsta DEAC infrastruktūra, kas apvieno Eiropu, tagad ļauj izmantot risinājumu vienotā tīklā.  


DEAC serveru klasteri

Uzņēmumiem, kas nevar atļauties neplānotu dīkstāvi, DEAC nodrošina serveru kopu veidošanu vairākos datu centros Eiropā, nodrošinot pakalpojuma nepārtrauktību balstoties uz tā saukto ģeogrāfisko klasterizāciju (geo-clustering). Šāds risinājums pasargā no reģionālo katastrofu ietekmes un nodrošina biznesa nepārtrauktību viena vai pat vairāku datu centru darbības traucējumu gadījumā. Dažādas datu centru atrašanās vietas paredz zemāko aizturi gala lietotājiem, jo var tikt izmantoti tuvākie ģeogrāfiski datu centri, kas savieno lietotājus ar kādu no DEAC datu centriem Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā, Rīgā.

Klastera izmērs un atrašanās vieta, kā arī atbilstošs serveru un tīkla aprīkojums atkarīgs no konkrētiem uzņēmuma mērķiem. Ja nepieciešams, klastera izmēru un ģeogrāfisko atrāšanās vietu iespējams ātri un vienkārši mainīt, kamēr piekļuve klasterim ir iespējama no jebkuras vietas pasaulē, ja vien ir pieejams interneta savienojums.

Izvērtējot klienta vajadzības, pieejami serveru klasteri ar augstu pieejamību (High-availability cluster, HA), slodzes līdzsvarošanas klasteri (Load balancing cluster) vai augstas jaudas skaitļošanas klasteri (High performance computing cluster, HPC).  Klasterī var būt apvienoti kā daži, tā vairāki simti serveru, tādejādi šis ir piemērotākais risinājums e-komercijai, kas nodrošina aplikāciju līdzsvarotu darbību, ņemot vērā nepieciešamību pēc to praktiski nepārtrauktas darbības.

Klasteru uzbūvē izmantotas tehnoloģijas, kas reālā laikā sinhronizē datus starp diviem un līdz pat vairākiem  tūkstošiem serveru. Risinājums automātiski nosaka, kad kāds no darbinātajiem serveriem kļūst nepieejams darbības traucējumu vai apkopes darbu dēļ un pārņem nestrādājošā servera funkciju bez administratīvas iejaukšanās, sniedzot klientiem paredzamu problēmas novēršanas scenāriju. Turklāt klasteru iespējas, kas balstītas uz Linux, nodrošina augstu pieejamību ar salīdzinoši zemām izmaksām.

Papildu informāciju par serveru klasteru pakalpojumu lasiet Risinājumu sadaļā.  


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo