... Risinājumi ... Serveru noma ...

Serveru klasteri


SERVERU KLASTERI


Izmantojiet pielāgotu un jaudīgu serveru klasteru risinājumu, lai palielinātu datu pieejamību, drošības līmeni un apmierinātu augstas skaitļošanas prasības.
Kompleksām, augsta trafika interneta vietnēm un lietojumprogrammām, kam dīkstāves nav pieļaujamas, daliet serveru darba apjomu klasterī, lai palielinātu caurlaidspēju, samazinātu reakcijas laiku un novērstu pārslodzi. Ja kāds no klastera mezgliem (node) nav darba kārtībā, tad atlikušie mezgli var turpināt apstrādāt pieprasījumus, nodrošinot lietotājam nepārtrauktu pieejamību.

Izmantojiet dažādus serveru klasterus atkarībā no nepieciešamības:

 • Augstas pieejamības klasteri (High-availability cluster, HA)

 • Slodzes līdzsvarošanas klasteri (Load balancing cluster, NLB)

 • Augstas jaudas skaitļošanas klasteri (High performance computing cluster, HPC)

Serveru klasteri DEACServeru klasteri DEAC

Palieliniet IT jaudu un pieejamību

Mēs piedāvājam serveru klasteri, kurā apvienots fizisku serveru un tīkla infrastruktūras risinājums, kas dažādus procesus apstrādā vienotā resursā, lai palielinātu IT jaudu un pieejamību.

Serveru klasteri DEAC

Jaunākās paaudzes serveru tehnoloģijas

Serveru klasteris nodrošina jaudīgu platformu datu bāžu uzturēšanai, interneta veikaliem, ziņu un liela apmeklējuma portāliem, kā arī apdrošinātājiem un kredītiestādēm, programmatūras izstrādātājiem, testētājiem un citiem.

Serveru klasteri DEAC

Individuāli pielāgoti serveru klasteru risinājumi

Mūsu eksperti izveidos klasteru risinājumu, kas apmierinās Jūsu IT pieejamības prasības. Jūs iegūsiet serveru un datu glabāšanas sistēmu ar nepieciešamo kopējo procesoru skaitu, operatīvas atmiņas apjomu, cietā diska vietu, papildus nodrošinot arī vajadzīgo servera klastera tīkla infrastruktūru.

Serveru klasteri DEAC

Pieeja jebkurā laikā un vietā

Serveru klasterim iespējams piekļūt no jebkuras vietas, ja vien ir pieeja internetam. Visi dati un programmas serveru klasteros izvietoti drošos DEAC datu centros Stokholmā, Frankfurtē, Kijevā, Amsterdamā, un Rīgā.

Serveru klasteri DEAC

Reāllaika programmatūras atjaunošana un uzstādīšana

Slodzes balansēšana ļauj atjaunināt operētājsistēmas vai citu programmatūru serveros bez darbības pārtraukumiem, kā arī palielināt nepieciešamo serveru skaitu jebkurā brīdī, kad tas nepieciešams Jūsu biznesam.

Serveru klasteri DEAC

PCI DSS - droša kredītkaršu informācijas apstrāde

Ja Jūsu uzņēmums pieņem, uzglabā, apstrādā vai pārraida kredītkaršu datus tiešsaistē vai bezsaistē, Jums ir jābūt PCI DSS sertificētam. DEAC ir ieviesis kompleksu tīkla infrastruktūras arhitektūru, lai atbilstu PCI DSS politikai. DEAC klasteru risinājumi atbilst PCI DSS prasībām un nodrošina arī pilnu atbilstību saviem klientiem.

Big Data platformas


Izvēlieties Hadoop, Apache Spark, Apache Storm vai Disco datu sistēmas, kas ļauj efektīvi apstrādāt lielu datu apjomu. Šīs Big Data jeb lielo datu sistematizācijas platformas ļauj paralēli analizēt masīvas datu kopas, izmantojot serveru grupēšanu jeb klasteringu. Izkliedētās skaitļošanas platformas sadala lielus datu masīvus vairāku mezglu kopās serveru grupā, kas nozīmē, ka Jums nav nepieciešams iegādāties un uzturēt dārgu, pielāgotu IT iekārtu aparatūru. DEAC nodrošina pilnīgi konfigurētus klasterus, lai izvēlētajā platformā efektīvi darbotos jebkura no šīm Big Data sistēmām.

Hadoop DEAC

Iegūsti Hadoop platformu par izdevīgu cenu jau tagad!

Serveris: 1xHP DL320 Gen8, 1xE3-1240v2, 16GB RAM, 1x1TB SATA, 2x1GE, SPS

Tīkls: 1x1GE ports iekļauts

Trafiks: 1x100 Mb/s iekļauts internets (neierobežota caurlaidība)

IPv4: 1 iekļauta

Procesora ātruma indekss (CPU Score): 9153
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


Serveru klasteru
pielietojamība

Kā strādā serveru
klasteris?

Izplatītākās servera
klastera komponentes

Serveru klasteru pielietojamība


Visbiežāk serveru klasterus izmanto uzņēmumi, kuriem ļoti nozīmīga ir augsta datu pieejamība.

 • E-komercija
 • Tiešsaistes azartspēles un kazino
 • Uzņēmumi, kas uztur datubāzes
 • Medicīnas industrija
 • Finanšu institūcijas un biržas
 • Apdrošināšanas institūcijas

Kā strādā serveru klasteris?

Serveru klasteris sastāv no vairākiem fiziskiem serveriem, sauktiem par mezgliem (nodes), kas savienoti viens ar otru, lai nodrošinātu klientiem augstas pieejamības pakalpojumu. Serveru klasteru risinājumu veido resursu grupas, kas sastāv no lietojumprogrammām, kā arī no resursu grupas konfigurācijas, kurā iekļauti visi lietojumprogrammu elementi, saistītais tīkla nosaukums un IP adrese. Katrā mezglā var tikt iekļautas vairākas resursu grupas, un resursiem var tikt noteiktas specifiskas atkarības, lai norādītu, kurš no tiem ir nepieciešams tiešsaistē sistēmas pārslēgšanās gadījumā, ja notiek neparedzēti tās darbības traucējumi. Tas ļauj izmantot resursu kopumu kā atsevišķu serveri tīklā. Jūs varat izmantot serveru klasterus failu serveriem, datu bāzes serveriem, kā arī ziņojumapmaiņas serveriem.

DEAC augstas pieejamības klasteris darbojas katrā mezglā un kontrolē serveru kopu darbību. Lai nodrošinātu monitoringu, pārsūtītu resursus no viena mezgla uz otru un uzturētu klasteru skaitļošanas konsekvenci, tiek izmantotas vairākas programmatūras komponentes.


Izplatītākās servera klastera komponentes


Pamata servera klastera komponentes ir datubāzes menedžeris, mezglu menedžeris un tā saucamais – atteikuma noturības menedžeris (failover manager). Tie strādā ciešā sadarbībā, lai nodrošinātu lielisku sistēmas performanci.

 • Datubāzes menedžeris uztur servera klastera konfigurācijas datubāzes lokālo kopiju. Tā satur pilnu informāciju par klastera sastāvu un dublē visas izmaiņas visos servera klastera mezglos.


 • Mezglu menedžeris nodrošina lokālu mezglu, tīkla un tīkla savstarpējo sakarību sarakstu un nodrošina, lai visiem mezgliem klasterī būtu vienāds funkcionālo mezglu saraksts. Mezglu menedžeris reizē arī monitorē mezglus, lai noteiktu to darbības pārtraukumus.


 • Atteikuma noturības menedžeris pārvalda resursu atkarības, startē resursus un inscenē darbības pārtraukumus resursu grupās. Atteikuma noturības menedžeris arī nosaka kurai resursu grupai ir jāatrodas uz noteiktajiem mezgliem un, ja nepieciešams, maina mezglu resursu grupas tiesības uz citu.


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

Biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir atšķirība starp serveri un klasteri?

Serveru klasterus izmanto, kad ar izdalīto serveru jaudu ir par maz un ir nepieciešams jaudīgs risinājums lieliem projektiem vai apjomīgiem biznesa IT procesiem, kuriem ļoti svarīgs faktors ir ātrs ielādes ātrums un augsta pieejamība. Atšķirībā no viena servera izmantošanas, serveru klasterī ir divi vai vairāki serveri ar specifisku konfigurāciju, kas veic visas nepieciešamās darbības visu pieprasījumu nodrošināšanai. Lai dalītu šos pieprasījumus pa serveriem, tiek izmantota slodzes līdzsvarošanas tehnoloģija (Load Balancers).

Kāda ir atšķirība starp 64 kodolu klasteri un 64 kodolu serveri?

Serveru klasteris sastāv no vairākiem fiziskiem serveriem. Visi kodoli ir šo serveru procesoros un, izmantojot pārvaldības programmatūru, tie ir savienoti ar ātrgaitas savienojumu. Izdalīta servera 64 kodoli atrodas viena fiziska servera procesorā.

Vai es varu ievietot klasterī savu esošo serveri?

Protams, Jūs varat ievietot klasterī Jūsu jau esošo serveri vai serverus. Vairāku serveru grupēšana klasterī nodrošinās slodzes balansēšanu.

Vai man būs iespējams sasniegt serveru klasterus tiešā veidā?

Jā. Jūs tiksiet nodrošināts ar virtuālu IP adresi, kas reprezentēs klasteri, turklāt katram serverim tiek piešķirta sava IP adrese, kas var tikt izmantota, lai pa tiešo piekļūtu serveriem.

Vai es varu pievienot vai atvienot serveri no sava klastera bez dīkstāvēm?

Jā, slodzes balansēšanas sistēma ļauj pievienot vai atvienot serverus no Jūsu klastera bez jebkādām dīkstāvēm. Slodzes balansēšana arī nodrošina operētājsistēmas vai citas programmatūras atjaunināšanu bez sistēmas darbības pārtraukumiem.


deac-partners-logo