...

Par DEAC

Par DEAC


  • Eiropas datu centru operators
  • 2 500 klientu 40 pasaules valstīs
  • Vairāk nekā 100 sertificēti IT eksperti
  • Nozares līderis kopš 1999. gada

Šodien DEAC ir Eiropā pazīstams datu centru operators. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1999. gada 9. augustā katru gadu esam nemitīgi attīstījuši datu centru infrastruktūru, komandas profesionālo kompetenci un būtiski paplašinājuši pakalpojumu klāstu, audzējot mūsu klientu lojalitāti. Uzticēt uzņēmuma sensitīvos datus pakalpojumu sniedzējam mūsdienu apstākļos nozīmē uzticēt visu sava biznesa darbību, un DEAC komanda atzinīgi novērtē šo augsto uzticības līmeni. 


Mērķis

DEAC darbības galvenais mērķis ir panākt klientu finansiālo attīstību, izvērtējot klientu biznesa mērķus, resursus un IT vajadzības. DEAC datu centru pakalpojumi ir viens no spēcīgākajiem un izdevīgākajiem biznesa instrumentiem klienta rokās, kas ļauj maksimāli koncentrēties uz pamatdarbību, deleģējot IT jautājumu risināšanu DEAC komandai. Iepazīstieties ar DEAC klientu veiksmes stāstiem šeit.


Pakalpojumi klientu vajadzībām

DEAC datu centru pakalpojumu klāsts ir piemērots gan ļoti mazu uzņēmumu vajadzībām, gan lielu pasaules kompāniju specifiskajām un sarežģītajām prasībām. Klientiem tiek nodrošināta fenomenāla biznesa nepārtrauktība līdz pat 99,995% un stabilas pakalpojumu garantijas. DEAC pakalpojumu augstās kvalitātes pamatā ir pēc pasaules augstākajiem drošības standartiem uzbūvētie datu centri, ātri un droši rezervētie datu pārraides kanāli un pieredzējušo DEAC IT ekspertu atbalsts 24/7.


Ambiciozi nākotnes plāni

DEAC mērķis ir tuvāko gadu laikā kļūt par spēcīgu un konkurētspējīgu datu centru operatoru Eiropā. Pēdējos trīs gados klientu lojalitāte ir ļāvusi DEAC panākt strauju izrāvienu attīstībā, kas tagad sniedz iespēju realizēt arvien ambiciozākus plānus. Tuvāko trīs gadu laikā DEAC plāno atklāt divus ietilpīgus datu centrus Latvijā un Rietumeiropā, tostarp ārvalstu klientu ērtībām tiks atvērtas vairākas pārstāvniecības.

Klientu galvenais ieguvums ir DEAC komandas uzkrātā pieredze – vairāk nekā 100 augsti kvalificēti un sertificēti IT eksperti Latvijā un Krievijā apkalpo 2 500 klientu vairāk nekā 40 valstīs ar ģeogrāfisko atrašanās vietu no Kalifornijas štata ASV līdz Sahalīnai Krievijā. Tālajā 1999. gadā darbu DEAC uzsāka mazāk nekā 10 darbinieku, šodien DEAC kopējais darbinieku skaits tuvojas 100. Lielākā daļa teritoriāli atrodas centrālā birojā Rīgā. Izvērsts un profesionāls IT speciālistu štats strādā DEAC Krievijas pārstāvniecībā Maskavā.


Atbildība

DEAC atbildība par klientu datiem un biznesu ir precīzi aprakstīta klientu līgumos. DEAC pieredze darbā ar klientiem liecina, ka primāri lielākajai daļai klientu tomēr ir svarīgāks nevis līguma apraksts, bet DEAC sasniegtais augstais reputācijas līmenis biznesa aprindās Eiropā un Krievijā. Lielākā daļa jauno klientu pēdējos gados sāk strādāt ar mums pēc pašreizējo klientu ieteikuma, kas liecina arī par augstu DEAC darbinieku atbildības līmeni darbā ar klientu datiem un operatīvu klientu biznesa un tehnisko problēmu risināšanu. Iepazīstieties ar DEAC klientu veiksmes stāstiem šeit.


Profesionalitāte

DEAC komandu veido sertificēti un pieredzējuši IT eksperti, kas savu dziļo kompetenci datu centru pakalpojumu nodrošināšanā nepārtraukti papildina un pilnveido specializētās mācībās Eiropā, Krievijā un ASV. DEAC IT eksperti ir ieguvuši Dell, HP, IBM, Fujitsu, EMC, Juniper, Cisco, VMware, Microsoft, Oracle, APC, Emerson, SDMO un citu uzņēmumu sertifikātus un atzinības. Ja rodas kādi jautājumi, sazinieties ar DEAC klientu atbalsta dienestu darba laikā vai ar DEAC tehniskā atbalsta dienestu 24/7.

DEAC IT biznesa risinājumi 2015. gada 12. martā DEAC pirmoreiz tā pastāvēšanas vēsturē ir laidis klajā vērienīgu serveru izpārdošanas akciju. Noliktavas tīrīšanas ietvaros klientiem tiek piedāvāta virtuālo un izdalīto serveru noma pasaules datu centros par, iespējams, zemākajām cenām Eiropā.

DEAC IT biznesa risinājumi Sekojot klientu pieaugošam pieprasījumam pēc kvalitatīviem un ātriem risinājumiem, 2015. gada sākumā Eiropas datu centru operators DEAC cēlis savu pakalpojumu līmeni starptautiskā mērogā, piedāvājot relatīvi jaunu pakalpojumu līmeņa konceptu - SUPERĀTRU pakalpojumu ieviešanu uzņēmuma izvērstajā datu pārraides tīklā Eiropā.

DEAC IT biznesa risinājumi 2014. gadā DEAC realizē iespaidīgu projektu, ieviešot vienu no pasaulē modernākajām virtuālajām platformām, kas sniedz plašas uzņēmējdarbības attīstības un veiktspējas uzlabošanas iespējas.

DEAC IT biznesa risinājumi 2013. gadu DEAC noslēdza ar rekordlielu apgrozījumu. Pēdējo trīs gadu laikā DEAC apgrozījums ir palielinājies par 264%. Tik strauju izaugsmi ļāva sasniegt augstas kvalitātes pakalpojumi un vairāk nekā 40 valstīs iegūto 2 500 klientu lojalitāte.  

DEAC IT biznesa risinājumi 2010. gada otrajā pusē DEAC ieguva IT ekspertu un uzņēmumu atzinību Krievijas tirgū un pēc klientu uzaicinājuma atvēra savu pirmo ārzemju pārstāvniecību, vēl ciešāk nostiprinot DEAC pozīcijas Krievijā.

DEAC IT biznesa risinājumi 2009. gadā tika atklāts otrs DEAC datu centrs "Rīga", kļūstot par lielāko datu centru Baltijā. DEAC klienti, partneri un IT nozares eksperti atzina, ka tas ir modernākais un drošākais datu centrs Baltijā, norādot, ka jaunā DEAC datu centra kapacitāte noteikti veicinās DEAC starptautisko konkurētspēju.

DEAC IT biznesa risinājumi 2008. gadā, paaugstinot klientu apkalpošanas kvalitāti, DEAC ieguva pirmo kvalitātes pārvaldības sertifikātu ISO 9001:2000, liekot stiprus pamatus attīstības mērķu sasniegšanai.

DEAC IT biznesa risinājumi 2002. gadā DEAC sāka nostiprināt savas pozīcijas starptautiskajā arēnā, ar katru gadu gūstot arvien iespaidīgākus panākumus. Savu datu glabāšanu un pārvaldību DEAC pirmo reizi uzticēja klienti no Eiropas un Krievijas. 

DEAC IT biznesa risinājumi 2000. gadā bijušajā Padomju Savienības laika bumbu patvertnē tika atvērts pazemes datu centrs Grīziņkalns, kļūstot par tā laika vienīgo pazemes datu centru Austrumeiropā un drošāko Baltijā. 

DEAC IT biznesa risinājumi DEAC dibināts 1999. gada 9. augustā.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Nozares līderis

Uzticams partneris 2500 klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

deac-partners-logo