... Risinājumi ... Tīkla pakalpojumi ...

Satura piegādes tīkls (CDN)

... CDN
CDN

SATURA PIEGĀDES TĪKLS (CDN)


Paātriniet savu tīmekļa vietnes ielādi, izmantojot augstas veiktspējas tīklu un uzlabojiet satura piegādi gala lietotājiem jebkurā vietā pasaulē!
Jums ir nepieciešams tikai viens pakalpojuma piegādātājs, lai straumētu nepieciešamo saturu – DEAC nodrošina uzticamu un ātru CDN tīklu visā pasaulē. CDN serveri atrodas ģeogrāfiski dažādās lokācijās un strādā vienotā risinājumā, lai nodrošinātu interneta satura piegādi. CDN ir augstas veiktspējas satura piegādes tīkls, kas veidots liela formāta failu, video, kā arī dažāda multimediju satura straumēšanai, e-komercijai, masu medijiem, tiešsaistes reklāmām un spēlēm pasaules mērogā.

Augstas kvalitātes CDN Jūsu biznesam visā pasaulē!


  • Pakalpojuma pieejamība visā pasaulē, t.sk. ātrākais CDN NVS valstīs

  • IT infrastruktūra, kas apmierina visaugstākās klientu prasības pasaulē

  • 11 lokācijas un NVS, kur katra nodrošina 40 Gb/s joslas caurlaidspēju

  • Iespējami zemākā aizture, nodrošināta augsta pieejamība un izmaksu optimizācija

CDN karte DEAC

CDN pakalpojums ir efektīvs risinājums uzņēmumiem, kas uztur mājas lapu ar liela trafika intensitāti un globāliem lietotājiem. Tas paātrina satura piegādes laiku, izmantojot vistuvāk esošo CDN serveri, samazina joslas tīkla noslodzi un aizturi, kā arī paātrina vietnes ielādes laiku.
Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Netraucēta un ātra satura lejupielāde visdažādākajos formātos

Tīkla satura slodze tiek līdzsvarota atkarībā no satura lejupielādes intensitātes un lejupielādi var veikt ar jebkuru ierīci no jebkuras vietas pasaulē.

Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Minimāls lejupielādes laiks

Skatītais saturs uzglabājas vairākās CDN tīkla lokācijās, tādejādi pat tad, ja primārais CDN serveris kļūst nepieejams, kešatmiņā saglabātās kopijas joprojām ļauj lejupielādēt pieprasīto saturu no CDN tīkla.

Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Izcils drošības līmenis, kas nezaudē vērtību

Daudzpakāpju fiziskā un programmatūras aizsardzība nodrošina pasaules standartiem atbilstošu datu straumēšanas drošības līmeni, ko apliecina uzņēmuma sertifikācijas un atbilstība pasaules labās prakses standartiem.

Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Plašas pakalpojuma pielietošanas iespējas

Jūs varat izmantot CDN pakalpojumu visdažādāko failu lejupielādei, multimediju straumēšanai, e-komercijai, masu medijiem, tiešsaistes reklāmām un spēlēm.

Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Sertificēti datu centru eksperti 24/7

Nepārtraukta sistēmu uzraudzība un atbalsts jebkurā diennakts laikā.

Satura piegādes tīkls CDN DEAC

Cena par GB samazinās, palielinoties izmantotajam apjomam

Nekādu satraukumu par izmaksām, pieaugot izmantotajam apjomam – DEAC piedāvā izdevīgu cenu politiku, kas atkarīga no izmantotā apjoma.


Padariet savu biznesu efektīvāku maksājot tikai par trafika apjomu, ko Jūs izmantojat!


Palieliniet savu konkurētspēju globālajā tirgū, apmierinot savus klientus jebkurā pasaules vietā - CDN risinājums piegādā saturu, izmantojot iespējami ātrāko maršrutu, ļaujot klientiem un gala lietotājiem izbaudīt lielisku pakalpojuma veiktspēju. Arvien vairāk dažādi biznesa procesi tiek migrēti uz tiešsaistes vidi un tagad CDN tīklu izmanto ne tikai multimediju un spēļu straumēšanai, bet arī, lai paātrinātu mobilā, statiskā un dinamiskā satura piegādi, kā arī e-komercijas transakcijas.

CDN DEAC
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo