Satura piegādes tīkls (CDN)


DEAC nodrošina augstas veiktspējas satura piegādes tīklu, kas veidots liela formāta failu, video, kā arī dažāda multimediju satura straumēšanai, e-komercijai, masu medijiem, tiešsaistes reklāmām un spēlēm pasaules mērogā. CDN (Content Delivery Network) tīkla savienojumi izvietoti stratēģiski svarīgās ģeogrāfiskajās lokācijās, tādejādi uzlabojot klientu tīmekļa vietņu un aplikāciju veiktspēju, lai vietnes saturs gala lietotājiem tiktu piegādāts daudz ātrāk.


CDN risinājums nodrošina datu straumēšanu un tīmekļa satura piegādi gala lietotāja pieprasījumam vienotā CDN tīklā. Plaša tīkla infrastruktūra nodrošina zemu aizturi un nepārtrauktu satura un datu piegādi. Jums ir nepieciešams tikai viens pakalpojuma piegādātājs, lai straumētu nepieciešamo saturu – DEAC nodrošina uzticamu un ātru CDN tīklu visā pasaulē. CDN serveri atrodas ģeogrāfiski dažādās lokācijās un strādā vienotā risinājumā, lai nodrošinātu interneta satura piegādi. CDN pakalpojums ir efektīvs risinājums uzņēmumiem, kas uztur mājas lapu ar liela trafika intensitāti un globāliem lietotājiem. Tas paātrina satura piegādes laiku, izmantojot vistuvāk esošo CDN serveri, samazina joslas tīkla noslodzi un aizturi, kā arī paātrina vietnes ielādes laiku.    Content Delivery Network CDN DEAC   Pakalpojuma pieejamība visā pasaulē, t.sk. ātrākais CDN Krievijā un NVS valstīs

    Content Delivery Network CDN DEAC    IT infrastruktūra, kas apmierina visaugstākās klientu prasības pasaulē

    Content Delivery Network CDN DEAC    11 lokāciju skaits Krievijā un NVS, kur katra nodrošina 40 Gbit/s joslas caurlaidību (bandwidth)

    Content Delivery Network CDN DEAC    Iespējami zemākā aizture (latency), nodrošināta augsta pieejamība (bandwidth) un izmaksu optimizācija

CDN karte DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar mūsu ekspertiem efektīva CDN risinājuma iegūšanai!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


Netraucēta un ātra satura lejupielāde DEAC
Netraucēta un ātra satura lejupielāde visdažādākajos formātos - tīkla satura slodze tiek līdzsvarota atkarībā no satura lejupielādes intensitātes un lejupielādi var veikt ar jebkuru ierīci no jebkuras vietas pasaulē.
Minimāls lejupielādes laiks DEAC
Minimāls lejupielādes laiks - skatītais saturs uzglabājas vairākās CDN tīkla lokācijas vietās, tādejādi pat tad, ja primārais CDN serveris kļūst nepieejams, kešatmiņā saglabātās kopijas joprojām ļauj lejupielādēt pieprasīto saturu no CDN tīkla.

Augsti drošības standarti DEAC
Augsti drošības standarto - daudzpakāpju fiziska un programmatūras aizsardzība nodrošina pasaules standartiem atbilstošu datu straumēšanas drošības līmeni, ko apliecina uzņēmuma sertifikācijas un atbilstība pasaules labās prakses standartiem.
Plašas pakalpojuma pielietošanas iespējas DEAC
Plašas pakalpojuma pielietošanas iespējas - izmantojiet CDN pakalpojumu visdažādāko failu lejupielādei, multimediju straumēšanai, e-komercijai, masu medijiem, tiešsaistes reklāmām un spēlēm.

Sertificēti datu centru eksperti 24/7 DEAC
Sertificēti datu centru eksperti 24/7 - nepārtraukta sistēmu uzraudzība un atbalsts jebkurā diennakts laikā.
Cena par GB samazinās DEAC
Cena par GB samazinās, palielinoties izmantotajam apjomam - nekādu satraukumu par izmaksām, pieaugot izmantotajam apjomam – DEAC piedāvā izdevīgu cenu politiku, kas atkarīga no izmantotā apjoma.
CDN cenas DEAC

Padariet savu biznesu efektīvāku maksājot tikai par trafika apjomu, ko Jūs izmantojat!DEAC ātrgaitas globālie lokāciju punkti apmierinās Jūsu klientus jebkurā pasaules vietā un palielinās Jūsu konkurētspēju globālajā tirgū. CDN risinājums piegādā saturu, izmantojot iespējami ātrāko maršrutu, ļaujot klientiem un gala lietotājiem izbaudīt lielisku pakalpojuma performanci. Arvien vairāk dažādi biznesa aspekti tiek migrēti uz tiešsaistes vidi un tagad CDN tīklu izmanto ne tikai multimediju un spēļu straumēšanai, bet arī, lai paātrinātu mobilā, statiskā un dinamiskā satura piegādi, kā arī e-komercijas transakcijas.UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt