Lietu interneta (IoT) lielo datu hostings

Vai Jūs izmantojat IoT (Internet of Things) ierīces, kas sasaistītas ar monitoringa platformu Jūsu uzņēmumā, bet tās ražo datus tik ātri, ka Jūsu IT sistēma nevar tos apstrādāt?
DEAC drošā un jaudīgā Cassandra vai InfluxDB IoT mākoņa platforma palīdzēs!

IoT datu hostings DEAC
IoT datu hostings DEACJūsu dati droši glabāsies DEAC specializēti izstrādātā lielo datu (Big Data) mākoņu platformā. Mēs uzstādīsim plaši izmantoto un efektīvo Cassandra vai InfluxDB lielo datu platformu, kas būs jau gatava, lai integrētos ar Jūsu uzraudzības un monitoringa lietojumprogrammām. Papildus Jums būs iespēja pievienot drošu tīkla savienojumu, rezerves kopēšanu, kā arī administrēšanu, monitoringu un servisa līmeni SLA.

IoT datu hostings DEAC
IoT datu hostings DEAC

Mūsu nodrošinātā lielo datu platforma ik sekundi saņems datus no visām Jūsu lietu interneta ierīcēm un sensoriem un mēs parūpēsimies par Jūsu Cassandra vai InfluxDB datu bāzes hostingu, uzturēšanu un pārvaldību. NoSQL datu bāze nodrošinās efektīvu datu saņemšanas un glabāšanas mehānismu un perfekti saderēs ar Jūsu specializētajām un dažādajām lietojumprogrammām. DEAC mākoņu platforma nodrošina augstu performanci, drošību un pieejamību uzticamiem un nepārtrauktiem IT procesiem.


IoT Shēma DEAC

Lietu interneta (IoT, Internet of Things) viedā monitoringa un datu glabāšanas lietojumprogrammu izmantošana sniedz ievērojamus ieguvumus uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai lietu interneta ierīces tiek izmantotas, lai kontrolētu mikroklimatu iekštelpu augu un augkopības uzņēmumiem, lai reģistrētu dažādu statistiku noliktavās vai produkcijas realizācijas efektivitāti vai lai kontrolētu un pārvaldītu ražošanas cehu, lietu interneta statistika palīdz kontrolēt biznesa procesus, palielināt drošības līmeni, ievākt statistiku un samazināt iespējamās nepilnības daudz ātrāk nekā agrāk. DEAC lielo datu mākoņu platforma ir jaudīga un droša vieta Jūsu lietu interneta radītajiem datiem un to pārvaldībai.


Business IT solutions DEAC

KĀDĒĻ MUMS UZTICĒTIES?

IoT datu hostings DEAC
IoT datu hostings DEAC
Augsta drošības līmeņa datu centri stratēģiski nozīmīgās lokācijās Eiropā un Krievijā
IoT datu hostings DEAC Profesionāli eksperti ar vairāk kā 20 gadu pieredzi un tehniskais atbalsts 24/7
IoT datu hostings DEAC IT risinājumi Jūsu pamata un rezerves datu centram
IoT datu hostings DEAC Atbilstība starptautiski atzītiem standartiem
IoT datu hostings DEAC Globāls tīkla pārklājums un operatoru neatkarīgs optiskais tīkls

IT biznesa risinājumi DEAC
IT biznesa risinājumi DEAC


Sazinieties, lai uzzinātu vairāk


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt