LIETU INTERNETA (IoT) LIELO DATU HOSTINGS


Vai Jūs izmantojat IoT ierīces, kas sasaistītas ar monitoringa platformu Jūsu uzņēmumā, bet tās ražo datus tik ātri, ka Jūsu IT sistēma nevar tos apstrādāt? DEAC drošā un jaudīgā Cassandra vai InfluxDB IoT mākoņa platforma palīdzēs!
Jūsu dati droši glabāsies DEAC specializēti izstrādātā lielo datu (Big Data) mākoņu platformā. Mēs uzstādīsim plaši izmantoto un efektīvo Cassandra vai InfluxDB lielo datu platformu, kas būs jau gatava, lai integrētos ar Jūsu uzraudzības un monitoringa lietojumprogrammām. Papildus Jums būs iespēja pievienot drošu tīkla savienojumu, rezerves kopēšanu, kā arī administrēšanu, monitoringu un servisa līmeni SLA.

Lielo datu hostings DEAC

Mūsu nodrošinātā lielo datu platforma ik sekundi saņems datus no visām Jūsu lietu interneta (Internet of Things) ierīcēm un sensoriem, un mēs parūpēsimies par Jūsu Cassandra vai InfluxDB datu bāzes hostingu, uzturēšanu un pārvaldību. NoSQL datu bāze nodrošinās efektīvu datu saņemšanas un glabāšanas mehānismu un perfekti saderēs ar Jūsu specializētajiem un dažādajiem lietojumiem.


Lietu interneta gudrā monitoringa un datu glabāšanas lietojumu izmantošana sniedz ievērojamus ieguvumus uzņēmumiem.

Lielo datu hostings DEAC

Kontrole Jūsu biznesa procesiem

Neatkarīgi no tā, vai lietu interneta ierīces tiek izmantotas, lai kontrolētu mikroklimatu iekštelpu augu un augkopības uzņēmumiem, lai reģistrētu dažādu statistiku noliktavās vai produkcijas realizācijas efektivitāti vai lai kontrolētu un pārvaldītu ražošanas cehu, lietu interneta statistika palīdz kontrolēt biznesa procesus.

Lielo datu hostings DEAC

Paaugstināts drošības līmenis

Ievākt statistiku un samazināt iespējamās nepilnības varēsiet daudz ātrāk nekā agrāk. DEAC lielo datu mākoņu platforma ir jaudīga un droša vieta Jūsu lietu interneta radītajiem datiem un to pārvaldībai.

Lielo datu hostings DEAC

Uzticami un nepārtraukti IT procesi

DEAC mākoņu platforma nodrošina augstu veiktspējas, drošības un pieejamības līmeni uzticamiem un nepārtrauktiem IT procesiem.

Lielo datu hostings DEAC

Ātri pielāgojiet resursus, kad nepieciešams

Mūsu uzticamie datu centri un skaitļošanas platforma ļauj ātri palielināt resursus, kad Jūsu datu apjoms pieaug.

Kādēļ mums uzticēties?

  • Augsta drošības līmeņa datu centri stratēģiski nozīmīgās lokācijās Eiropā un Krievijā

  • Profesionāli eksperti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un tehniskais atbalsts 24/7

  • IT risinājumi Jūsu pamata un rezerves datu centram

  • Atbilstība starptautiski atzītiem standartiem

  • Globāls tīkla pārklājums un operatoru neatkarīgs optiskais tīkls

Lielo datu hostings DEACLietu interneta lielo datu hostings
Lietu interneta lielo datu hostings

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo
Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt