Web, VPS, DNS un e-pasta hostings


Hostējiet savu mājas lapu, e-pasta serveri vai aplikācijas DEAC un paaugstiniet vietņu ielādes ātrumu, vienlaicīgi sekmējot lielisku lietotāju pieredzi. DNS jeb domēnu vārdu sistēmas hostings nodrošinās mājaslapas un aplikāciju stabilu pieejamību. DEAC pasaules līmeņa datu centri ļauj paplašināt skaitļošanas jaudu un ietilpību, tiklīdz tas ir nepieciešams.Tīmekļa vietnes jeb mājaslapas hostings nodrošina uzglabāšanas vietu un IP adresi Jūsu mājaslapai, taču to var arī izmantot, lai mitinātu failus, attēlus, spēles un līdzīgu saturu. Hostinga pakalpojums ļauj piekļūt mājaslapai no jebkuras tīmekļa pārlūkprogrammas. DEAC piedāvā dažādus hostinga veidus un katrs hostinga veids ļauj vienlaicīgi izmitināt vairākas vietnes, taču katrai vietnei nepieciešams atsevišķs DNS domēna vai apakšdomēna vārds. Atbilstoši individuālām biznesa vajadzībām, DEAC eksperti piemeklēs atbilstošāko hostinga veidu, sniegs nepieciešamo atbalstu arī datu migrācijas procesā.

Izvēlieties hostingu un iegūstiet šādus papildu ieguvumus!

    Hostings DEAC   Paredzamas izmaksas – nekādu slēpto aprēķinu

    Hostings DEAC   Jaunākās paaudzes iekārtas un operētājsistēmas izvēle

    Hostings DEAC   Neierobežota bezmaksas joslas caurlaidība

    Hostings DEAC   Datu drošība un dublēšana aizsardzības nolūkos

    Hostings DEAC   BEZMAKSAS datu migrēšana jauniem klientiem

Biznesa IT risinājumi DEAC

Biznesa IT risinājumi, DEAC


Vaicājiet pēc piemērotākā hostinga plāna DEAC ekspertiem!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222


DEAC nodrošina augstus informācijas apstrādes standartus un darbojas saskaņā ar ISO/IEC 27001:2013 drošības procedūrām, kā arī ir sertificēts atbilstoši PCI DSS norēķinu karšu standartam. Tas apliecina augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu. PCI DSS atbilstība nodrošina drošu tiešsaistes kredītkaršu datu glabāšanas, apstrādes un pārraidīšanas prasību ievērošanu. Daudzpakāpju fiziskā un programmatūru aizsardzība paredz datu aizsardzības līmeni atbilstoši pasaules klases drošības standartiem, ko pierāda iegūtie sertifikāti un atzinības.
Sertificētie eksperti palīdzēs Jums izlemt par labāko hostinga plāna realizēšanu atbilstoši Jūsu biznesa prasībām.


Koplietots (shared)
hostings jeb web hostings

DNS hostings

E-pasta hostings

Izdalītais web hostings

Virtuālā Privātā Servera jeb VPS hostings


Koplietots (shared) hostings jeb web hostings, kur dažādu klientu vietnes tiek hostētas vienā serverī. Šāds risinājums ir aprīkots ar datu rezerves kopēšanu un tiek nodrošināts atbilstoši pasaulē atzītām drošības procedūrām. Klients hostē vietnes uz DEAC publiskā hostinga resursiem ar savu unikālo IP adresi. Koplietots web hostings ir ekonomiski visizdevīgākais risinājums, kas ļauj lietot servera jaudu, kas tiek dalīta ar citiem lietotājiem. Taču jāņem vērā, ka ar citiem lietotājiem kopīgota jauda var ietekmēt vai palēnināt Jūsu vietņu darbību situācijās, kad Jūsu vai kāda cita lietotāja vietne piedzīvo neparedzēti strauju apmeklējuma pieaugumu.

Kvalitatīvs web hostings, tāpat kā VPS hostings vai izdalītais hostings, ievērojami palielina vietnes ielādes ātrumu un atsaucību. Pareizi izvēlēts hostinga pakalpojums ne tikai nodrošina kvalitatīva zīmola vizītkarti un nevainojamu lietotāju sērfošanas pieredzi, tas arī uzlabo SEO (meklētājprogrammu optimizācija). Meklētājprogrammas dod priekšroku vietnēm ar labāku lejupielādes ātrumu un biežāk tās ierindo SERPS (Search Engine Results Page) jeb meklētājprogrammu rezultātu lapā.


DNS hostings jeb domēnu hostings, kas interneta vietnes vārdu reģistrē Domain Name Service (DNS) jeb tā saucamajā interneta domēnu katalogā. Tas ir unikāls numurs, kas identificē konkrētu vietnes numuru, kas, tāpat kā IP adrese, ir unikāls. Katru reizi, kad Jūsu domēna vārds tiek ievadīts pārlūkprogrammā, tiek veikta DNS meklēšana. DNS jeb domēna izvietošana datu centrā ir hostinga pamatā, par cik web lapas apmeklētājam vietne tiks atvērta tikai pēc tam, kad tiks veiksmīgi uzmeklēts vietnes DNS domēnu katalogā.


E-pasta hostings nodrošinās Jūsu biznesam datu drošību, kas balstīta uz HTTTPS/SSL sertifikātiem aprīkotas un uzticamas infrastruktūras atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Datu apmaiņa starp tīmekļa pārlūkprogrammu un iekārtām ir kriptēta, tādejādi datu apmaiņa tiek aizsargāta. Visi dati automātiski tiek dublēti rezerves kopijās, kas ļauj ātri atjaunot informāciju ārkārtas situācijās, nenodarot zaudējumus biznesam. Hostē e-pastus pie sertificētiem un pieredzējušiem DEAC datu centru ekspertiem un aizmirsti par dīkstāves problēmām. Jūsu personīgā informācija būs droša datu centros, kam varat uzticēties.


Izdalītais web hostings piedāvā izdalītā servera nomu vienas vai vairāku klientu interneta vietņu izvietošanai jeb hostēšanai. Lietotājam tiek piešķirtas administratora jeb root piekļuve un klients iegūst pilnīgu servera kontroli. Tādejādi lietotājs pats rūpējas par sava servera uzturēšanu un drošību, taču lielākoties rūpes par servera nevainojamu darbību uzņemas DEAC, nodrošinot iekārtu monitoringu un administrēšanu 24/7. Izdalītais web hostings, tāpat kā VPS hostings, tiek nodrošināts izmantojot SSD (Solid State Drives) diskus, kas ievērojami pārspēj tradicionālos cietos diskus savā ātrdarbībā. Tāda veidā tiek panākta gan augstāka iekārtu veiktspēja, gan arī ātrdarbība, kas sekmē vietņu darbības ātrumu.


Virtuālā Privātā Servera jeb VPS hostings, kas ir abu pirmo risinājumu hibrīds – vietne tiek hostēta īpaši izdalītā virtuālajā servera vidē un to nekādā veidā neietekmē citu klientu vietnes. Šis hostinga veids nodrošina klientam individuālu administratora pieeju caur izdalītu kanālu. VPS hostinga skaitļošanas jaudu iespējams ātri palielināt vai samazināt. VPS hostinga pamatā ir vienots mākoņpakalpojumu risinājums, kas apvieno aparatūras un programmatūras vidi tā, lai lietotājiem nodrošinātu maksimālu veiktspējas ātrumu.Atliek izvēlēties izdalīto, DNS vai VPS serveru hostingu un Jūs saņemsiet augstas kvalitātes pakalpojumu, kas nodrošinās vietnes nevainojamu darbību. DEAC parūpēsies par nepieciešamajiem atjauninājumiem un uzturēšanu atbilstoši labākajiem pasaules drošības standartiem, tādejādi Jums vairs nebūs jāsatraucas par lēnu mājas lapas darbību.

Izvērsta tīkla infrastruktūra Eiropā un Krievijā sekmēs mājaslapas ielādes ātrumu visā pasaulē. Apvienojumā ar satura piegādes tīklu (CDN) var tikt panākti izcili vietņu ātrdarbības rezultāti. DEAC eksperti nodrošina DNS infrastruktūras drošību, labāko IP adreses izšķirtspējas ātrumu starp DNS serveriem. DEAC sniedz vienmēr pieejamu 24/7 atbalstu klientu vajadzībām. Atkarībā no specifiskām vajadzībām, piedāvāsim pielāgotu hostinga plānu, kas ir piemērots tieši Jūsu specifiskajai mājas lapai un tās apmeklētāju plūsmai.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt