... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Web, DNS un e-pasta hostings

... Web, DNS un e-pasta hostings
Web, DNS un e-pasta hostings

Hostējiet savu mājas lapu, virtuālos, izdalītos serverus, e-pastu un iegūstiet labāko IT pakalpojumu kvalitāti drošam un jaudīgam biznesam. Izmantojiet arī DNS jeb domēnu vārdu sistēmas hostingu, lai iegūtu mājas lapas stabilu pieejamību. DEAC nodrošina biznesa klases iekārtas ar iespēju paplašināt jaudu un ietilpību, tiklīdz tas ir nepieciešams. Sertificēts IT ekspertu atbalsts un uzkrātā ilggadējā pieredze individuālu IT risinājumu ieviešanā sniegs uzticamu hostingu Jūsu biznesa attīstībai.


Paredzamas izmaksas DEAC Iespēja ātri paplašināt jaudu un ietilpību DEAC 24/7 klientu atbalsts DEAC Modernas iekārtas un operētājsistēmas izvēle DEAC

Paredzamas izmaksas – nekādu slēpto aprēķinu 

Iespēja ātri paplašināt jaudu un ietilpību

24/7 klientu atbalsts

Modernas iekārtas un operētājsistēmas izvēle

Neierobežota bezmaksas joslas caurlaidība DEAC Datu drošība DEAC BEZMAKSAS datu migrēšana DEAC Pasaules klases datu centri DEAC

Neierobežota bezmaksas joslas caurlaidība 

Datu drošība un dublēšana aizsardzības nolūkos 

BEZMAKSAS datu migrēšana visiem jaunajiem klientiem 

Uzticami un pieredzējuši pasaules klases datu centri 


Web hostings DEAC

Web hostings

- izvēlieties DEAC izdalītos vai virtuālos serverus, lai hostētu savu mājas lapu. DEAC nodrošina to atjauninājumus un uzturēšanu atbilstoši atzītiem drošības standartiem, lai Jums nebūtu jāsatraucas par lēnu mājas lapas darbību. DEAC eksperti nodrošinās DNS infrastruktūras drošību, labāko IP adreses izšķirtspējas ātrumu starp DNS serveriem, kas darbojas ar maksimālo jaudu, kā arī nekādu raižu par iekārtu trūkumiem un mājas lapas pārkopēšanas draudiem. DEAC sniegs vienmēr pieejamu 24/7 atbalstu Jūsu vajadzībām. Mēs garantēsim hostingu, kas ir piemērots tieši Jūsu specifiskajai mājas lapai un tās apmeklētāju plūsmai.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk >


E-pasta hostings

nodrošinās Jūsu biznesam pilnīgu datu drošību un uzticamu infrastruktūru atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Hostē e-pastus pie sertificētiem un pieredzējušiem DEAC datu centru ekspertiem un aizmirsti par dīkstāves problēmām. Jūsu personīgā informācija būs droša datu centros, kam variet uzticēties.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk >

Mail Hosting DEAC


DEAC nodrošina augstus informācijas apstrādes standartus un darbojas saskaņā ar ISO/IEC 27001:2013 drošības procedūrām, kā arī ir sertificēts atbilstoši PCI DSS karšu norēķinu standartam. Tas apliecina augstāko vērtīgas informācijas aizsargāšanas prasību nodrošinājumu. PCI DSS atbilstība nodrošina drošu tiešsaistes kredītkaršu datu glabāšanas, apstrādes un pārraidīšanas prasību ievērošanu. Daudzpakāpju fiziskā un programmatūru aizsardzība paredz datu aizsardzības līmeni atbilstoši pasaules klases drošības standartiem, ko pierāda iegūtie sertifikāti un atzinības. Sertificētie eksperti palīdzēs Jums izlemt par labāko hostinga plāna realizēšanu atbilstoši Jūsu biznesa prasībām.

Vairāk informācija par virtuālo serveru un izdalīto serveru hostingu.

Biznesa IT risinājumi DEAC

Vaicājiet pēc labākā un piemērotākā hostinga plāna DEAC ekspertiem!
Tālrunis:
+371 6707 2222
E-pasts:
deac-partners-logo