... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Web, VPS, DNS un e-pasta hostings

... Web, VPS, DNS un e-pasta hostings | DEAC
Web, VPS, DNS un e-pasta hostings | DEAC

WEB, VPS, DNS UN E-PASTA HOSTINGS


Hostējiet savu mājas lapu, e-pasta serveri vai lietojumus DEAC un paaugstiniet vietņu ielādes ātrumu, vienlaicīgi sekmējot lielisku lietotāju pieredzi.
DEAC risinājumi ir bāzēti uz jaudīgām biznesa klases iekārtām ar iespēju ātri pielāgot skaitļošanas jaudu un ietilpību pēc nepieciešamības. Sertificētu IT ekspertu atbalsts un ilggadēja pieredze individuālu IT risinājumu ieviešanā nodrošinās uzticamu hostingu Jūsu biznesa attīstībai, neatkarīgi no tā, vai mājas lapas videi izmantojat plaši pazīstamo Wordpress vai kādu citu satura vadības sistēmu.

Izvēlieties hostingu un saņemiet šos ieguvumus:


  •    Paredzamas izmaksas – nekādu slēpto aprēķinu

  •    Jaunākās paaudzes iekārtas un OS izvēle

  •    Neierobežota bezmaksas joslas caurlaidība

  •    Izvēles iespējas izmantot virtuālo serveri vai dalītas vides web serveri

  •    Administrācija, izmantojot ērtu cPanel vai Plesk vadības paneli

  •    Augsts datu drošības līmenis

  •    BEZMAKSAS datu migrēšana jauniem klientiem

  •    Datu dublēšana aizsardzības nolūkosexpand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!Mājaslapas hostings DEAC

Stabila pieejamība un DNS atbildes laiks Jūsu mājaslapai

Mēs nodrošināsim Domēna Vārda Sistēmas (DNS) hostingu un DNS infrastruktūras drošību, lai panāktu nepārtrauktu pieejamību Jūsu mājaslapai. Katrs hostinga veids ļauj vienlaicīgi uzturēt vairākas vietnes, taču katrai vietnei nepieciešams atsevišķs DNS domēna vai apakšdomēna vārds.

Mājaslapas hostings DEAC

Iekļauta glabāšana un IP adrese

Tīmekļa vietnes jeb mājaslapas hostings nodrošina uzglabāšanas vietu un IP adresi Jūsu mājaslapai, ko var izmantot failu, attēlu, spēļu un līdzīga satura glabāšanai.

Mājaslapas hostings DEAC

Hostings, kas atbilst Jūsu biznesa vajadzībām

Atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām, DEAC eksperti piemeklēs atbilstošāko hostinga veidu un sniegs nepieciešamo atbalstu arī datu migrācijas procesā.

Mājaslapas hostings DEAC

Augsti drošības standarti

Daudzpakāpju fiziskā un programmatūru aizsardzība, informācijas aizsardzības un pārvaldības standarti, kas apstiprināti ar ISO/IEC 27001:2013, ISO 22301:2012 un PCI DSS sertifikātiem. Uzzināt vairāk!

Mājaslapas hostings DEAC

Droši maksājumi kopā ar DEAC

PCI DSS atbilstība nodrošina drošu tiešsaistes kredītkaršu datu glabāšanas, apstrādes un pārraidīšanas prasību ievērošanu.

Mājaslapas hostings DEAC

Ātra ielādes mājaslapa

Izvērsta tīkla infrastruktūra Eiropā sekmēs ātru mājaslapas ielādi visā pasaulē. Apvienojumā ar satura piegādes tīklu (CDN) var tikt panākti izcili vietņu ātrdarbības rezultāti.

Koplietots
hostings jeb mājaslapas
hostings

DNS hostings

E-pasta hostings

Izdalītais mājaslapas
hostings

Virtuālā Privātā
Servera jeb VPS
hostings

Koplietots hostings jeb mājaslapas hostings


Koplietots hostings (shared hosting) jeb mājaslapas hostings (web hosting) ļauj izvietot dažādu klientu vietnes vienā serverī. Klients hostē vietnes uz DEAC publiskā hostinga resursiem ar savu unikālo IP adresi. Koplietots mājaslapas hostings ir ekonomiski visizdevīgākais risinājums, kas ļauj lietot servera jaudu, kas tiek dalīta ar citiem lietotājiem.

Kvalitatīvs mājaslapas hostings, tāpat kā VPS hostings vai izdalītais hostings, ievērojami palielina vietnes ielādes ātrumu. Pareizi izvēlēts hostinga pakalpojums ne tikai nodrošina uzticību zīmolam un nevainojamu lietotāju pieredzi, bet arī uzlabo SEO (meklētājprogrammu optimizācija). Meklētājprogrammas dod priekšroku vietnēm ar labāku lejupielādes ātrumu un biežāk tās ierindo SERP (Search Engine Results Page) jeb meklētājprogrammu rezultātu lapā.


DNS hostings


DNS hostings jeb domēnu hostings interneta vietnes vārdu reģistrē Domain Name Service (DNS) jeb tā saucamajā interneta domēnu katalogā. Tas ir unikāls numurs, kas identificē konkrētu vietni un, tāpat kā IP adrese, ir unikāls. Katru reizi, kad Jūsu domēna vārds tiek ievadīts pārlūkprogrammā, tiek veikta DNS meklēšana. DNS jeb domēna izvietošana datu centrā ir hostinga pamats un tīmekļa lapas apmeklētājam vietne tiks ielādēta tikai pēc tam, kad šī vietne tiks veiksmīgi atrasta DNS domēnu katalogā.


E-pasta hostings


E-pasta hostings nodrošinās Jūsu biznesam datu drošību, kas balstīta uz HTTPS/SSL sertifikātiem aprīkotas un uzticamas infrastruktūras atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Datu apmaiņa starp tīmekļa pārlūkprogrammu un iekārtām ir kriptēta, tādejādi datu apmaiņa tiek aizsargāta. Visi dati automātiski tiek dublēti rezerves kopijās, kas ļauj ātri atjaunot informāciju ārkārtas situācijās, nenodarot zaudējumus biznesam. Hostējiet e-pastus pie sertificētiem un pieredzējušiem DEAC datu centru ekspertiem un aizmirstiet par dīkstāves problēmām. Jūsu personīgā informācija tiks droši glabāta mūsdienīgā un uzticamā datu centrā.


Izdalītais mājaslapas hostings


Izdalītais mājaslapas hostings piedāvā izdalītā servera nomu vienas vai vairāku klientu interneta vietņu izvietošanai jeb hostēšanai. Lietotājam tiek piešķirta administratora piekļuve, un klients iegūst pilnīgu servera kontroli. DEAC nodrošina iekārtu monitoringu un administrēšanu 24/7. Izdalītais mājaslapas hostings, tāpat kā VPS hostings, tiek nodrošināts izmantojot SSD (Solid State Drives) diskus, kas ievērojami pārspēj tradicionālos cietos diskus savā ātrdarbībā. Tāda veidā tiek panākta gan augstāka iekārtu veiktspēja, gan arī ātrdarbība, kas sekmē vietņu darbības ātrumu.


Virtuālā Privātā Servera jeb VPS hostings


Virtuālā Privātā Servera jeb VPS hostings ir abu pirmo risinājumu hibrīds – vietne tiek hostēta īpaši izdalītā virtuālajā servera vidē un to nekādā veidā neietekmē citu klientu vietnes. Šis hostinga veids nodrošina klientam individuālu administratora pieeju caur izdalītu kanālu. VPS hostinga skaitļošanas jaudu iespējams ātri palielināt vai samazināt. VPS hostinga pamatā ir vienots mākoņpakalpojumu risinājums, kas apvieno aparatūras un programmatūras vidi tā, lai lietotājiem nodrošinātu maksimālu veiktspējas ātrumu.

Neatkarīgi, vai Jums nepieciešams DNS vai VPS serveru hostings, Jūs saņemsiet augstas kvalitātes pakalpojumu, kas nodrošinās vietnes nevainojamu darbību. DEAC parūpēsies par nepieciešamajiem atjauninājumiem un uzturēšanu atbilstoši atzītiem starptautiskiem drošības standartiem, tādejādi Jums vairs nebūs jāsatraucas par lēnu mājaslapas darbību.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:

deac-partners-logo