Biznesa IT risinajumi DEAC
Droši Datu Mākoņrisinājumi Jūsu Biznesam ir pēc augstākajiem drošības un efektivitātes standartiem veidots resursu mākonis ar iespēju lietot dažādas uzņēmējdarbībai nepieciešamās programmatūras. Vienmēr pieejams e-pasts, grāmatvedības programma, dokumenti, kā arī droša attālināta piekļuve ir vitāli svarīga mūsdienu konkurētspējīgajā, dinamiskajā biznesa vidē.

Biznesa IT risinājumi DEAC


Mākoņu pakalpojumi DEAC Sudraba SLA iekļauts cenā!

Mākoņu pakalpojumi DEAC Internets līdz 100Mbit/sUZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:
Katrs biznesa komplekts iekļauj tādus nepieciešamos resursus, kas spētu sniegt iespēju lietot norādītās programmatūras noteiktajam lietotāju skaitam. Turklāt biznesa komplektus uzņēmums var papildināt arī ar īpašām savam biznesam nepieciešamajām programmatūrām. Autorizētiem lietotājiem tiks nodrošināta tūlītēja pieeja nepieciešamajiem datiem un programmām - tagad Jūs varat veikt visus vai tikai svarīgākos procesus augstākajām drošības procedūrām aprīkotos datu centros.


Lai aprēķinātu Jūsu uzņēmējdarbībai nepieciešamo resursu apjomu, nosakiet lietotāju skaitu un nepieciešamo apjomu gigabaitos (GB) vai sazinieties ar DEAC speciālistiem, kas palīdzēs Jums to noskaidrot!


Biznesa IT risinājumi, DEAC


Jautājumu gadījumā un individuālas konfigurācijas saņemšanai sazinieties ar mums!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt