... Risinājumi ... Mākoņu pakalpojumi ...

Mākoņrisinājumi Jūsu Biznesam


MĀKOŅU RISINĀJUMI JŪSU BIZNESAM


Droši datu mākoņrisinājumi Jūsu biznesam ir pēc augstākajiem drošības un efektivitātes standartiem veidots resursu mākonis ar iespēju lietot dažādas nepieciešamās programmatūras.
Vienmēr pieejams e-pasts, grāmatvedības programma, dokumenti, kā arī droša attālināta piekļuve ir vitāli svarīga mūsdienu konkurētspējīgajā, dinamiskajā biznesa vidē. Katrs biznesa komplekts iekļauj tādus nepieciešamos mākoņa resursus, kas spētu sniegt iespēju lietot norādītās programmatūras noteiktajam lietotāju skaitam.

Biznesa IT risinājumi DEAC


Mākoņu pakalpojumi DEAC Internets līdz 100Mbit/sBiznesa komplektus varat papildināt ar īpašām savam biznesam nepieciešamajām programmatūrām. Autorizētiem lietotājiem tiks nodrošināta tūlītēja pieeja nepieciešamajiem datiem un programmām - tagad Jūs varat veikt visus vai tikai svarīgākos procesus ar augstākajām drošības procedūrām aprīkotos datu centros. Lai aprēķinātu Jūsu uzņēmējdarbībai nepieciešamo resursu apjomu, nosakiet lietotāju skaitu un nepieciešamo apjomu gigabaitos (GB) vai sazinieties ar DEAC speciālistiem, kas palīdzēs Jums to noskaidrot!expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo