... Risinājumi ... Programmatūras (SaaS) ...

Microsoft Exchange e-pasts

... Microsoft Exchange e-pasts
Microsoft Exchange e-pasts

Microsoft Exchange e-pasta risinājums nodrošina tā ērtu lietošanu no jebkuras pasaules vietas, vienlaikus garantējot Jūsu datu drošību, konfidencialitāti un savietojamību ar dažādām iekārtām. E-pasta lietotājiem ir pieejama plaša pakalpojuma funkcionalitāte, papildus saņemot kontaktu pārvaldību, kalendāru, piezīmes, publiskās mapes un daudzas citas iespējas.


Administratīva pārvaldība DEAC Augsta pieejamība DEAC Drošākā virtuālā platforma DEAC

Ērti lietot no dažādām iekārtām

Lai piekļūtu e-pastam, Jums ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums un programmatūra pēc Jūsu izvēles

Datu sinhronizācija

 

Informācija pieejama vienlaikus visās iekārtās, no kurām pieslēdzaties e-pastam – nepārtrauktu darbu ar e-pastu nodrošina drošie DEAC datu centri

Droši lietot no jebkuras pasaules malas 

Maksimāla  e-pasta sarakstes aizsardzība, visjaunākā pretvīrusu aizsardzība, automātiskā mēstuļu (SPAM) filtrēšana un citas iespējas


Risinājums kāpinās lietotāju darba produktivitāti un drošību, vienlaikus ļaujot personalizēt risinājumu individuālām uzņēmumu vajadzībām. Pakalpojums balstīts uz Microsoft Exchange Server platformas un nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret vīrusiem un surogātpastu (SPAM). Risinājuma izmantošanai nav nepieciešama dārgu licenču iegāde, varat izmantot jūsu īpašumā jau esošās vai nomāt atbilstoši aktīvam lietotāju skaitam. Tāpat DEAC nodrošina centralizētu e-pasta sistēmas rezerves kopēšanu, kā arī e-pastu atjaunošanu ārkārtas situācijās, pat tad, ja e-pasti ir dzēsti.
E-pasts ir peiejams gan kā instalēta programmatūra darbstacijā, kā arī nodrošina piekļuvi izmantojot interneta pārlūku ar drošu SSL savienojumu (web access) no jebkuras vietas un ierīces. Piedāvātais risinājums paredz neierobežotu pastkastītes apjomu.

Biznesa IT risinājumi DEAC

Sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim ieviest piemērotāko risinājumu!
Tālrunis:
+371 6707 2222
E-pasts:
deac-partners-logo