... Risinājumi ... Programmatūras (SaaS) ...

Microsoft Exchange e-pasts


MICROSOFT EXCHANGE E-PASTS


Meklējiet piemērotu e-pasta risinājumu uzņēmuma vajadzībām? Iepazīstieties ar Microsoft Exchange e-pastu, kurš nodrošina ērtu lietošanu no jebkuras vietas pasaulē!
Microsoft Exchange e-pasta risinājums garantē datu drošību, konfidencialitāti un savietojamību ar dažādām iekārtām. E-pasta lietotājiem ir pieejama plaša pakalpojuma funkcionalitāte, papildus saņemot kontaktu pārvaldību, kalendāru, piezīmes, publiskās mapes un daudzas citas iespējas. DEAC IT eksperti pielāgos e-pasta risinājumu specifiski Jūsu vajadzībām!
Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Paaugstināta efektivitāte un drošība

Risinājums kāpinās lietotāju darba produktivitāti un drošību, vienlaikus ļaujot personalizēt risinājumu individuālām uzņēmuma vajadzībām.

Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Paaugstināts aizsardzības līmenis

Pakalpojuma pamatā ir Microsoft Exchange serveris, kas nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret vīrusiem un surogātpastu (SPAM). DEAC nodrošina arī centralizētu e-pasta sistēmas rezerves kopēšanu un atjaunošanu ārkārtas situācijās.

Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Samazināti IT izdevumi

Risinājuma izmantošanai nav nepieciešama dārgu licenču iegāde, varat izmantot Jūsu īpašumā jau esošās vai nomāt atbilstoši aktīvam lietotāju skaitam.

Microsoft Exchange e-pasts DEAC

Plānveida migrācija bez dīkstāves

Mūsu eksperti saplānos migrāciju, lai samazinātu iespējamo dīkstāvi un migrācijas process noritētu gludi. Mēs parūpēsimies, lai migrācija notiktu precīzi pēc plāna, tādējādi samazinot iespējamos traucējumus Jūsu darba procesiem.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!


MS Exchange atbalsts un pieejamība

MS Exchange e-pasta
servera risinājums

MS Exchange atbalsts un pieejamība


Microsoft Exchange e-pasts ir pieejams gan kā instalēta programmatūra darbstacijā, gan arī nodrošina piekļuvi, izmantojot interneta pārlūku ar drošu SSL savienojumu (web access) no jebkuras vietas un ierīces. Jūsu Exchange serveris būs drošībā, mūsu IT eksperti parūpēsies, lai tas vienmēr būtu pieejams, un dati glabāsies kādā no mūsu drošajiem datu centriem. Piedāvātais risinājums paredz neierobežotu pastkastītes apjomu, kas reizē nodrošinās darbības nepārtrauktību.

Izbaudiet garantētu pieejamību ne zemāku par 99.95%, bet realitātē pat 99.99%. Jūsu ērtībai mūsu klientu serviss ir pieejams 24/7, kā arī izvēlieties nepieciešamo servisa līmeni pieprasījumu apstrādei saskaņā ar SLA!


MS Exchange e-pasta servera risinājums


Microsoft Exchange serveris palielinās Jūsu biznesa darbības efektivitāti, reizē sniedzot drošību un nepieciešamo kontroles līmeni svarīgiem biznesa datiem. DEAC piedāvā iespēju glabāt informāciju ne tikai izmantojot mūsu serverus, bet arī izvietojot savu e-pasta serveri drošos DEAC datu centros. MS Exchange serveris sniedz nepieciešamo nepārtrauktību Jūsu biznesam un nodrošina pilnvērtīgu biznesa klases e-pasta risinājumu.
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo