Microsoft Exchange e-pasts


Meklē piemērotu e-pasta risinājumu uzņēmuma vajadzībām? Tad iepazīsties ar Microsoft Exchange e-pasta risinājumu, kurš nodrošina ērtu lietošanu no jebkuras pasaules vietas, vienlaikus garantējot datu drošību, konfidencialitāti un savietojamību ar dažādām iekārtām. Microsoft Exchange e-pasta lietotājiem ir pieejama plaša pakalpojuma funkcionalitāte, papildus saņemot kontaktu pārvaldību, kalendāru, piezīmes, publiskās mapes un daudzas citas iespējas. DEAC IT eksperti pielāgos e-pasta risinājumu tieši Jūsu vajadzībām!


Risinājums kāpinās lietotāju darba produktivitāti un drošību, vienlaikus ļaujot personalizēt risinājumu individuālām uzņēmumu vajadzībām. Pakalpojuma pamatā ir Microsoft Exchange serveris, kas nodrošina paaugstinātu aizsardzību pret vīrusiem un surogātpastu (SPAM). Risinājuma izmantošanai nav nepieciešama dārgu licenču iegāde, varat izmantot Jūsu īpašumā jau esošās vai nomāt atbilstoši aktīvam lietotāju skaitam. Tāpat DEAC nodrošina centralizētu e-pasta sistēmas rezerves kopēšanu, kā arī e-pastu atjaunošanu ārkārtas situācijās, pat tad, ja e-pasti ir dzēsti. Izvēlieties drošu vietu Jūsu e-pasta servera izvietošanai – DEAC datu centri Rīgā, Frankfurtē, Maskavā, Stokholmā, Kijevā, Amsterdamā un Londonā ir pieejami Jūsu IT vajadzību nodrošināšanai!
Ja Jums ir nepieciešama datu migrācija no cita e-pastu servera uz Exchange serveri, nekādu problēmu – mūsu eksperti saplānos pārejas procesu līdz smalkākajām detaļām, lai minimizētu iespējamo dīkstāvi un migrācijas process noritētu gludi. Mēs parūpēsimies, lai migrācija notiktu precīzi pēc plāna, tādējādi samazinot iespējamos traucējumus Jūsu darba procesiem.

Microsoft Exchange e-pasts DEAC
Biznesa IT risinājumi, DEAC


Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim ieviest piemērotāko e-pasta risinājumu!

 
E-pasts: cs@deac.eu
Tel.:+371 6707 2222

MS Exchange atbalsts un
pieejamība

MS Exchange e-pasta
servera risinājums


Microsoft Exchange e-pasts ir pieejams gan kā instalēta programmatūra darbstacijā, gan arī nodrošina piekļuvi izmantojot interneta pārlūku ar drošu SSL savienojumu (web access) no jebkuras vietas un ierīces. Jūsu Exchange serveris būs drošībā, mūsu IT eksperti parūpēsies, lai tas vienmēr būtu pieejams. Izvēlieties stratēģiski nozīmīgāko lokāciju Jūsu biznesam! Piedāvātais risinājums paredz neierobežotu pastkastītes apjomu, kas reizē nodrošinās darbības nepārtrauktību.

Izbaudiet garantētu pieejamību ne zemāku par 99.95%, bet realitātē pat 99.99%. Jūsu ērtībai mūsu klientu serviss ir pieejams 24/7/365, kā arī izvēlieties nepieciešamo servisa līmeni pieprasījumu apstrādei saskaņā ar SLA.


Microsoft Exchange serveris palielinās Jūsu biznesa darbības efektivitāti, reizē sniedzot drošību un nepieciešamo kontroles līmeni svarīgiem biznesa datiem. DEAC piedāvā iespēju glabāt informāciju ne tikai izmantojot mūsu serverus, bet arī izvietojot savu e-pasta serveri drošos DEAC datu centros. MS Exchange serveris sniedz nepieciešamo nepārtrauktību Jūsu biznesam un nodrošina pilnvērtīgu biznesa klases e-pasta risinājumu. Izbaudiet ērtāku darba vidi un sadarbojieties efektīvāk!
UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt