... Risinājumi ... Programmatūras (SaaS) ...

SCCM pārvaldības konsole


SCCM PĀRVALDĪBAS KONSOLE


Administrējiet un monitorējiet visas Jūsu uzņēmuma darbstacijas un lietotājus, izmantojot SCCM ar DEAC sertificētu ekspertu atbalstu! Jums nav jāpārzina pilnu tās funkcionalitāti - mēs palīdzēsim!
SCCM (Microsoft System Center Configuration Manager) ir pārvaldības konsole visiem Jūsu PC, Mac un Unix/Linux serveriem, kā arī mobilajām ierīcēm ar Android, Windows un iOS operētājsistēmām. DEAC ekspertiem ir ilggadēja pieredze un zināšanas SCCM administrēšanā, uzstādīšanā un pārvaldībā, kas ļaus palielināt Jūsu uzņēmuma IT efektivitāti un drošības līmeni. Turklāt vienota infrastruktūra ļaus pārvaldīt visas iekārtas un to lietojumu dzīves ciklu neatkarīgi no to atrašanās vietas.
Samazinātas infrastruktūras prasības

 1. Centrālā pārvaldības vietne centralizēto primāro vietņu administrēšanai un ziņojumiem. Šajā vietnē tiek identificēts, kam nepieciešami atjauninājumi, un lietots ziņojumu monitorings to atbilstības uzturēšanai.

 2. Primārā vietne lietotāju pārvaldībai, uzstādījumiem un administrēšanas deleģēšanai. Šajā vietnē tiek izplatīti atjauninājumi un izveidota pārvaldības politika, lai pārraudzību to statusu vai instalētu atjauninājumus.

 3. Sekundārās vietnes satura maršrutēšanai, izplatīšanas punktiem un atbilstības ziņošanai.
SCCM shēma, DEAC
Palieliniet Jūsu IT efektivitāti

SCCM nodrošinās plašas pārvaldības iespējas, lai palielinātu Jūsu IT efektivitāti, izmantojot jaudas pārvaldību, ērtu lietotņu un operētājsistēmu instalāciju ar dažādām iestrādātām instalācijas metodēm atbilstoši Jūsu biznesā izmantoto datoru, tīkla pieslēgumu un lietotāju proaktivitātes vajadzībām. Izvēlieties nepieciešamos novērtēšanas kritērijus – lietotāji, izmantotās ierīces tips vai tīkla pieslēgums. SCCM ļauj izmantojiet vienu pārvaldības rīku fiziskām un virtuālām darbvirsmām.

Vienkāršotā SCCM ziņojumu sistēma ļaus Jums uzraudzīt un ieviest lietotņu instalācijas profilus, plānot iekārtu uzlabojumus un monitorēt to statusu, identificēt licencēšanas problēmas, kā arī izsekot pielāgotas lietojumprogrammas vai grupas un iestatīt uz līmeņiem balstītus konsoles brīdinājumus ātrai problēmu atklāšanai.
Plašas pārvaldības iespējas

Microsoft SCCM pārvaldības konsole DEAC

Aizsardzība līdz pat gala darbstacijai

Vienota infrastruktūra ļauj vienkāršot serveru un lietotāju izvietošanu, racionalizēt atjauninājumus un izmantot konsolidētus ziņojumus. Visaptveroša aizsardzības pakete ar dinamisku translāciju ļaus Jums uzraudzīt uzvedību, atklāt ļaunprātīgu programmatūru un izmantot Windows un ugunsmūra vadību.

Microsoft SCCM pārvaldības konsole DEAC

Programmatūras atjaunināšana

Automātiska lietotņu izvietošana nodrošina to ātru uzstādīšanu, izmantojot meklēšanu, kā arī ļaus plānot lejupielādi un instalēšanu, lai izvairītos no pārstartēšanas darba laikā. Vietnē bāzēti atjauninājumi ļauj veikt instalācijas ne tikai individuālām darbstacijām, bet arī grupām, panākot vēl vienkāršāku pārvaldību. Turklāt Jūs varēsiet samazināt replikācijas un uzglabāšanu, izdzēšot neaktuālus atjauninājumus un saturu.

Microsoft SCCM pārvaldības konsole DEAC

Iestatījumu pārvaldība

SCCM uzlabotie iestatījumi ļaus jums uzlabot funkcionalitāti, kopēšanas iestatījumus un aktivizēt konsoles brīdinājumus, kā arī ļaus norādīt nepieciešamās izmantošanas versijas un tās auditēt.

SCCM pārvaldības konsole DEAC

Sistēmas centra atjauninājumu izdevējs (SCUP, System Center Updates Publisher)

Izmantojiet šo atsevišķo rīku kopā ar SCCM, lai autorizētu savus atjauninājumus vai importētu programmatūras atjauninājumu katalogus no trešo pušu programmatūras izplatītājiem vai uzņēmējdarbības (LoB, Line of Business) programmām.Lietotāju orientēts lietojums


 •    Nodrošiniet vislabāko lietotāja pieredzi katrā ierīcē

 •    Definējiet lietojumprogrammu vienu reizi

 •    Uzturiet lietotnes organizētā pārvaldībā un vienmēr atjauninātas

 •    Izmantojiet komandrindu un opcijas

 •    Kontrolējiet lietojumprogrammu versijas

 •    Iestatiet nepieciešamos noteikumus

 •    


Vienota infrastruktūra


 •    Samazinātas infrastruktūras prasības

 •    Virtuālo klientu vienota pārvaldība

 •    Aizsardzība līdz gala darbstacijai

 •    Atbilstības un iestatījumu pārvaldība

 •    Programmatūras atjaunināšanas pārvaldība

 •    Jaudas pārvaldība

 •    Interneta bāzēta lietotāju vadība
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!

UZZINIET VAIRĀK ARĪ PAR CITIEM DEAC PAKALPOJUMIEM:


deac-partners-logo