... Jaunumi ... Informācija medijiem

Informācija medijiem

DIENA / Prese par DEAC

06.10.2016

Rating

Latvijai jāmācās dzīvot...

Pēdējā laikā kiberuzbrukumiem ir novērots kāds vienojošs faktors – ļaundarim daudz izdevīgāk ir izmantot cilvēka vājības, nezināšanu un neapdomību digitālajā vidē nekā ieguldīt laiku un naudu aizsardzības sistēmu uzlaušanā, stāsta Digitālās drošības alianses (DDA) vadītāja Marta Krivade. Piemēram, septembra beigās Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT.LV ziņoja par uzbrukumu valsts iestādei, kurā vairāki darbinieki saņēmuši no Inbox.lv servera sūtītus e-pastus ar tematu Latvijas Stabilitātes programma 2016.–2019. gadam. Pielikumā bijis Microsoft Office formāta dokuments, kas datorā lejupielādējis vīrusu. Uzbrukums, iespējams, esot nācis no Korejas

DEAC

05.10.2016

Rating

BPM Mezzanine Fund DEAC

BPM Mezzanine Fund SICAV-SIF, SCA (BPM) veicis investīcijas datu centru operatorā DEAC, ar mērķi atbalstīt tā izaugsmi. Investīcijas izmantotas uzņēmuma pamata infrastruktūras paplašināšanai un papildu IT nodrošinājuma iegādei tā aizvien pieaugošajai klientu bāzei, kā arī jau esošo saistību daļas refinansēšanai. DEAC vairāku gadu laikā izveidojis ļoti spēcīgu tehniskās infrastruktūras un produktu portfeļa platformu. Uzņēmuma apkalpoto klientu vidū ir dažādu nozaru līderi Baltijā, Krievijā un pārējā pasaulē

DEAC

02.09.2016

ISO/IEC 27001:2013 | DEAC

Mēs turpinām uzlabot mūsu informācijas drošības pārvaldības standartu kvalitāti, apliecinot atbilstību ISO/IEC 27001:2013 sertifikācijai, tādējādi pievēršot īpašu uzmanību drošai vērtīgas informācijas glabāšanai mūsu datu centros. Viena no drošākajām virtuālajām platformām Ziemeļeiropā stiprinājusi savas pozīcijas tirgū, DEAC vēlreiz ir pierādījis saviem klientiem, ka viņi var uzticēties tā pakalpojumu drošībai.

Dienas Bizness / Prese par DEAC

13.04.2016

Rating

DEAC Datu drošība un kvalitāte

Šobrīd uzņēmumiem par digitālo drošību ir jādomā daudz nopietnāk, nekā tas bija nepieciešams pirms 10 gadiem. Tieši preventīvas darbības ir tās, kas var ievērojami uzlabot uzņēmumu datu drošību.

Dienas Bizness / Prese par DEAC

10.05.2016

DEAC Datu drošība

Lai gan aizvien lielāka kļūst uzņēmēju interese par iespēju datus uzglabāt ne vairs uz savām informācijas tehnoloģiju (IT) iekārtām, bet gan pirkt ārpakalpojumā - izmantot tā saucamo mākoņpakalpojumu servisu, tomēr arī šeit ir virkne drošības nianšu, turklāt ne tikai saistībā ar pakalpojuma sniedzēja darbības principiem, bet arī pašam uzņēmējam ir svarīgi, kā tiek ievērotas elementāras drošības prasības.

DEAC

17.03.2016

DEAC Microsoft Gold Datacenter Partneris

DEAC turpina attīstīties un paaugstināt datu centru kvalitātes standartus, iegūstot kompānijas Microsoft Zelta Datu Centru (Gold Datacenter), kā arī Sudraba Datu Platformas (Silver Data Platform) kompetenci, tādejādi stiprinot savas pozīcijas starp vadošajiem virtuālo resursu sniedzējiem Ziemeļeiropā un tai pat laikā demonstrējot spēju būt labākajam savā klasē, apmierinot Microsoft klientu mainīgās vajadzības augstākajā līmenī.

Dienas Bizness / Prese par DEAC

01.03.2016

Rating

Datu centri DEAC

Starptaustiskās Kiberdrošības aģentūras ziņojums par situāciju Informācijas tehnoloģiju (IT) jomā liecina, ka dažādu drošības incidentu skaits gada laikā pasaulē pieaug par vidēji 60%, tajā skaitā Eiropā šādu incidentu skaits pieaug vidēji par 40%.

Dienas Bizness / Prese par DEAC

17.02.2016

Rating

DEAC Dati mākonī un to drošība

Atbalsts vai noraidījums mākoņpakalpojumu izmantošanai ir tieši proporcionāls izpratnei par datu centru darbības principiem.

DEAC

24.09.2015

Avārijas atjaunošanas plāns DEAC

Haoss, ko šorīt Rīgas centrā izraisīja elektrotīkla avārija, atstājot bez elektrības 3600 klientus, iespējams, ir radījis nozīmīgus zaudējumus daudziem uzņēmumiem, kuri savus datus neglabāja mākonī.

Dienas Bizness / Prese par DEAC

27.08.2015

Rating

DEAC Dati mākonī un to drošība

VRAA datu centra iepirkumā noraida 182,1 tūkst. eiro lētāku piedāvājumu nekā uzvarētājam, jo saņemtajās klientu atsauksmēs 2005. gads kļūdas pēc sajaukts ar 2015. gadu.

1 1 2 3 22

Biznesa IT risinājumi DEAC
Nozares līderis

Uzticams partneris 2500 klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt