... Jaunumi ... Informācija medijiem

Informācija medijiem

Dienas Bizness / Prese par DEAC

19.08.2015

Dienas Bizness DEAC

Šodienas uzņēmējdarbībā viens no svarīgākajiem faktoriem ir IT sistēmu stabila un nepārtraukta darbība un datu drošība. Datus var glabāt uz servera pašu uzņēmumā, bet var izmantot aizvien lielāku popularitāti iegūstošo pakalpojumu - datu uzglabāšanu mākonī jeb uzņēmumos, kas nodrošina visu klienta datu drošu un stabilu glabāšanu savos serveru centros.

DEAC

11.08.2015

Finansu rādītāji DEAC

Eiropas datu centru operators DEAC publiskojis tekošā gada pirmā kvartāla finanšu datus, kur pirmā ceturkšņa neto apgrozījums sasniedzis 2,92 miljonus eiro, uzrādot nelielu pieaugumu salīdzinājumā ar pērnā gada pirmo ceturksni, kad apgrozījums bija 2,87 miljoni eiro. Uzņēmuma EBITDA rādītāji auguši līdz 1,412 miljoniem eiro.

DEAC

17.07.2015

DEAC serveru klasteri

Eiropas datu centru operators DEAC ieviesa serveru klasteru risinājumu, kas piemērots uzņēmumiem ar augstām biznesa nepārtrauktības prasībām. Risinājums ļauj apstrādāt jaudīgus skaitļošanas resursus un nodrošināt pakalpojuma nepārtrauktu darbību, kas vitāli svarīga korporatīvo datu bāžu sabalansētai funkcionēšanai, sociālām vietnēm un ziņu portāliem, programmatūras izstrādātājiem un testētājiem, kā arī interneta veikaliem, tiešsaistes spēlēm un kredītiestādēm. Izvērsta DEAC infrastruktūra, kas apvieno Eiropu un Krieviju, tagad ļauj izmantot risinājumu vienotā tīklā.

DEAC

09.07.2015

DEAC pakalpojumu pieejamība

DEAC pakalpojumu pieejamības līmenis ar Četriem Devītniekiem iepriecina arī šī gada pirmajā pusgadā. Esam gandarīti un turpinām saviem klientiem nodrošināt nemainīgi augstus kvalitātes standartus.

10.06.2015

Rating

Virtuālā darbvirsma Daas DEAC

DEAC uz sava mākoņa bāzes ir izveidojis jaunu pakalpojumu drošai un nepārtrauktai darba procesa nodrošināšanai – virtuālo darbvirsmu jeb DaaS (Desctop as a Service). Pateicoties šim risinājumam, lietotājs var attālināti glabāt lietojumprogrammas un datus, piekļūstot tiem no jebkuras pasaules vietas.

28.05.2015

Datu rezerves kopēšana Baas DEAC

DEAC ir izveidojis jaunu datu rezerves kopēšanas pakalpojumu BaaS (Backup as a Service), kas piedāvā ērtu lietojumu un elastīgu pakalpojuma vadību, ļaujot vienlaikus glabāt dažāda veida datus vienā vai vairākos DEAC datu centros Rīgā, Londonā, Frankfurtē, Amsterdamā vai Maskavā.

08.03.2015

Rating

DEAC pakalpojumu ieviešanas ātrums

Sekojot klientu pieaugošam pieprasījumam pēc kvalitatīviem un ātriem risinājumiem, Eiropas datu centru operators DEAC martā notiekošajos pasaules līmeņa pasākumos “Cloud Expo Europe” un “ CeBIT” demonstrēs savu pakalpojumu ieviešanas ātrumu ar augstu pievienoto vērtību.

12.02.2015

Rating

DEAC 2014. gada finanšu rezultāti

Eiropas datu centru operators DEAC ir veiksmīgi noslēdzis kārtējo finanšu gadu, ko nodrošināja stabils eksporta un datu centru pakalpojumu pieprasījuma pieaugums. Pēc DEAC informācijas, 2014. gadā tā apgrozījums ir audzis par 20% un sasniedza 10 milj. eiro slieksni, salīdzinot ar 2013. gadu, kad uzņēmums strādāja ar 8 milj. eiro apgrozījumu. Pēdējo 5 gadu laikā DEAC finanšu rādītāji ir auguši pieckārtīgi, kas apstiprina uzņēmuma izvēlēto ilgtermiņa stratēģiju kļūt par vienu no vadošajiem Eiropas datu centru operatoriem.

08.01.2015

Rating

DEAC - pirmais datu centru operators Latvijā ar PCI DSS sertifikāciju

Eiropas datu centru operators DEAC 2014. gada decembrī ir apliecinājis savu atbilstību starptautiski atzītam norēķinu karšu nozares datu drošības standartam (The Payment Card Industry Data Security Standard jeb PCI DSS), kļūstot par pirmo datu centru operatoru Latvijā un vienu no nedaudziem nozares pārstāvjiem Baltijā, kas saviem klientiem spēj nodrošināt augstākās karšu datu glabāšanas, apstrādes un pārraidīšanas prasības.

30.12.2014

Rating

Latvijas Eksportprece 2014 apbalvojums DEAC

Latvijas Eksportpadomes apbalvojums „Latvijas Eksportprece 2014” šogad pasniegts desmit Latvijas uzņēmumiem, kas pierādījuši sevi kā veiksmīgus eksportētājus, paplašinājuši eksporta tirgus, kā arī sniedz ieguldījumu Latvijas ekonomikas izaugsmē un valsts tēla veidošanā ārvalstīs.

1 2 3 4 22

Biznesa IT risinājumi DEAC
Nozares līderis

Uzticams partneris 2500 klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt